Цікаве про футзал: екіпірування гравців

Екіпірування

Продовжуємо вже нашу традиційну нашу рубрику. На цей раз поговоримо про екіпірування гравців.

Яким воно має бути у футзалі? 

У першу чергу гра у футзал – це безпека учасників поєдинку. 

Саме тому гравці не повинні використовувати екіпіровку або одяг, що представляє небезпеку для себе самого або для інших гравців, включаючи будь-які види ювелірних прикрас.

Основна екіпіровка складається із таких компонентів: 

- Майка або футболка.

На зворотньому боці майки або футболки наноситься номер від 1 до 15. Колір номера повинен чітко відрізнятися від кольору футболки. 

- Труси.

Якщо використовуються підтрусники, то вони повинні бути того ж кольору, що й основний колір трусів. 

- Гетри.

Їх колір може відрізнятися від форми польового гравця.

- Щитки. 

Вони повинні бути повністю закриті гетрами і зроблені з придатного матеріалу (гуми, пластику або подібного матеріалу, які б забезпечували достатній ступінь захисту. 

- Взуття.  

Дозволяється використовувати брезентові, замшеві тренувальні або гімнастичні тапочки з підошвою з гуми або іншого подібного матеріалу. Використання взуття - обов'язкове. 

Окрема історія з воротарями. 

На відміну від польових гравців, воротарю дозволяється надягати довгі штани. Одяг кожного воротаря повинен відрізнятися за кольором від інших гравців, суддів і воротарів команди суперника. 

Якщо польовий гравець міняється місцями з воротарем, то на його запасний екіпіровці повинен бути той номер, за яким він внесений до протоколу матчу.

Порушення правил екіпірування

Гравець, який порушив правила, на вимогу судді повинен покинути майданчик для приведення екіпіровки в порядок або її доповнення. Гравець не може повернутися на майданчик без дозволу одного з суддів, який повинен перевірити його екіпірування. Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*