Яким має бути ідеальний ранок

Ідеальний ранок

Для багатьох нас ранок асоціюється з суцільним кошмаром, а прокидатися вранці – напевно найжахливіше, що доводиться нам робити. Проте, саме від того як і що ти робиш зранку залежить, як буде проходити твій день.


Ось те, що я – Андрій Марич намагаюся робити щоранку, щоб зарядити себе на продуктивний день:

1. Намагаюся почати ранок з подяки та усмішки, оскільки це заряджає мене на цілий день.

2. Прокидаюся майже завжди о 6 чи 7 годині рано вранці. За даними вчених, доросла людина повинна спати від семи до дев’яти годин. Мозок відпочиває з 21:00 до 23:00. Якщо людина лягає спати після 23:00, то поступово прийде розумове виснаження. Якщо людина лягає спати після першої години ночі, тоді від нас починають йти життєві сили.

3. Починаю ранок з контрастного душу. Відмінним способом відновлення енергетичного балансу організму та імунітету є контрастний душ. Вранці він допомагає швидше прокинутися і активізувати мій енергобаланс.

4. Роблю зарядку. Найкраще вправа для контролю ліні – це ранкова зарядка або пробіжка. Оскільки зараз відновлюся після серйозної травми – ходжу до реабілітолога, з яким проводжу досить багато свого вільного часу.

5. Дуже важливо почати ранок з правильного сніданку, а не з чашки кави. Але хтось примудряється навіть не випити чашку кави, а схопитися з ліжка, одягнутися і побігти на роботу. Сніданок повинен давати енергію, а не забирати. Тому віддаю перевагу кашам та фруктам.

Вдалого початку робочого тижня усім.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 23.09.2020 пише:

    Ідеальний ранок кілера.
    Звучить як назва детективу 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*