Єврокубок УЛЄБ: результати матчів 29 вересня

УЛЄБ

Напередодні трьома матчами стартували змагання у другому за престижністю клубному баскетбольному турнірі Європи – Єврокубку. 24 команди поведуть боротьбу за право заволодіти баскетбольним Єврокубком. На першому етапі змагань вони розділені на чотири групи, по шість команд у кожній.

Чотири найкращі команди з кожної групи потрапляють до раунду Топ-16, де буде зіграний ще один груповий етап. А вже за його підсумками стануть відомі вісім команд (по дві – з кожної групи), які зіграють у чвертьфіналах та визначать володарів путівок до «Фіналу чотирьох».

Пропонуємо Вашій увазі склади груп першого етапу.

Група «А»
«УНІКС» (Росія)
«Ховентуд» (Іспанія)
«Партізан» (Сербія)
«Умана Рейєр» (Італія)
«Бахчесехір» (Туреччина)
«Бурж» (Франція)

Група «В»
«Унікаха» (Іспанія)
«Будучность» (Сербія)
“Морнар Бар” (Чорногорія)
«Брешіа» (Італія)
«Ратіофарм Ульм» (Німеччина)
«Булонь Метрополітанс-92» (Франція)

Група «С»
«Локомотив-Кубань» (Росія)
«Морабанк Андорра» (Андорра)
«Лієткабеліс» (Литва)
«Віртус» (Італія)
«Монако» (Франція)
«Теленет Джаянтс» (Бельгія)

Група «D»
«Промітеас» (Греція)
«Гран Канарія» (Іспанія)
«Доломіті Енерджіа» (Італія)
«Олімпія» (Словенія)
«Бурсаспор» (Туреччина)
«Нантерр-92» (Франція)

Результати матчів, які були зіграні 29 вересня.

Група «В»

«Будучность» (Сербія) – «Брешіа» (Італія) – 93:81 (19:23; 23:20; 23:22; 28:16)

«Будучность»: Коббс (16 очок + 4 підбирання + 5 передач + 2 перехоплення + 3 втрати), Еджим (16 очок + 9 підбирань + 1 втрата), Д. Ніколіч (8 очок + 3 підбирання + 3 передачі + 1 втрата), Апіч (6 очок + 6 підбирань + 1 передача + 2 втрати), Вон (2 очки) – старт; Іванович (24 очки + 2 підбирання + 5 передач + 1 втрата), Шехович (3 очки + 4 підбирання), З. Ніколіч (0 очок + 1 підбирання + 2 перехоплення + 3 втрати), Попович (5 очок + 2 підбирання), Рід (13 очок + 6 підбирань + 1 передача + 2 втрати)

«Брешіа»: Черрі (12 очок + 4 підбирання + 6 передач), Рістіч (17 очок + 2 підбирання + 2 передачі), Кроуфорд (10 очок + 2 підбирання + 3 передачі + 2 втрати), Каліноскі (6 очок + 4 передачі), Сакчетті (6 очок + 3 підбирання + 2 передачі + 1 перехоплення) – старт; Клайн (7 очок + 1 підбирання + 4 передачі + 1 перехоплення + 1 втрата), Віталі (4 очки + 1 підбирання + 3 передачі + 1 перехоплення + 1 втрата), Бортолані (4 очки + 3 підбирання + 1 втрата), Бернс (10 очок + 4 підбирання + 2 передачі), Мосс (2 очки + 3 підбирання + 1 передача), Анчеллотті (3 очки + 1 перехоплення), Паррілло.

«Унікаха» (Іспанія) – «Булонь Метрополітанс-92» (Франція) – 96:88 (30:18; 24:22; 22:24; 20:24)

«Унікаха»: ГЕРУН (2 очки + 5 підбирань + 4 передачі + 1 втрата), Томпсон (12 очок + 3 підбирання + 1 втрата), Алонсо (14 очок + 1 підбирання), Бутей (13 очок + 1 підбирання + 1 передача), Мекель (10 очок + 3 передачі + 1 перехоплення + 2 втрати) – старт; Брісуела (10 очок + 1 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення), Діас (6 очок + 4 підбирання + 8 передач + 3 перехоплення + 1 втрата), Вачинські (9 очок + 1 підбирання + 1 втрата), Аброматіс (14 очок + 7 підбирань + 1 перехоплення), Герреро (6 очок + 4 підбирання + 1 передача + 1 втрата), Нзоса (0 очок + 2 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення + 1 втрата).

«Булонь Метрополітанс-92»: Мічіно (9 очок + 2 підбирання + 6 передач + 3 втрати), Пінолт (12 очок + 3 підбирання), Е. Браун (15 очок + 6 підбирань + 2 передачі + 4 втрати), Чікоко (8 очок + 2 підбирання + 1 передача + 3 втрати), Жіна (16 очок + 5 підбирань + 3 передачі + 1 перехоплення + 1 втрата) – старт; Б. Браун (10 очок + 1 передача + 2 перехоплення), Конате (0 очок + 1 перехоплення), Роос (4 очки + 3 підбирання + 1 перехоплення + 3 втрати), Грей (7 очок + 1 підбирання), Марей (7 очок + 3 підбирання + 2 втрати).

Група «D»

«Бурсаспор» (Туреччина) – «Доломіті Енерджіа» (Італія) – 86:93 (29:19; 20:21; 16:27; 21:26)

«Бурсаспор»: Манфорд (14 очок + 3 підбирання + 7 передач + 1 перехоплення + 2 втрати), Джонс (7 очок + 2 підбирання + 3 передачі + 1 втрата), Каджі (15 очок + 6 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення + 1 втрата), Мутаф (0 очок + 2 підбирання + 1 передача + 1 втрата), Гемілтон (19 очок + 8 підбирань + 1 перехоплення + 3 втрати) – старт; Ільясоглу (0 очок + 1 підбирання + 1 втрата); Акдамар (2 очки), Батук (8 очок + 2 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення), Ньюман (17 очок + 1 підбирання + 2 передачі + 1 втрата), Савас (4 очки + 2 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення).

«Доломіті Енерджіа»: Мартін (5 очок + 3 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення), Браун (17 очок + 5 підбирань + 10 передач + 1 перехоплення + 2 втрати), Форрей (8 очок + 2 підбирання + 4 передачі + 2 перехоплення + 1 втрата), Меццанотте (11 очок + 2 підбирання), Уільямс (19 очок + 11 підбирань + 1 передача + 3 втрати) – старт; Пасколо (2 очки + 1 підбирання + 1 втрата), Конті (4 очки + 3 підбирання), Сандерс (15 очок + 5 підбирань + 5 передач + 2 перехоплення + 2 втрати), Ладурнер (2 очки + 2 підбирання + 1 передача + 1 втрата), Мей (10 очок + 2 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення + 1 втрата).

Сьогодні у рамках першого туру Єврокубку відбудеться решта поєдинків.

Група «А»

19.00. «Бахчесехір» (Туреччина) – «Бурж» (Франція)
21.45. «Ховентуд» (Іспанія) – «Партізан» (Сербія)
21.45. «Умана Рейєр» (Італія) – «УНІКС» (Росія)

Група «В»

20.30. «Ратіофарм Ульм» (Німеччина) – «Маккабі Рішон Лезіон» (Ізраїль)

Група «С»
19.00. «Лієткабеліс» (Литва) – «Віртус» (Італія)
19.30. «Локомотив-Кубань» (Росія) – «Теленет Джаянтс» (Бельгія)
21.00. «Морабанк Андорра» (Андорра) – «Монако» (Франція)

Група «D»

19.30. «Промітеас» (Греція) – «Гран Канарія» (Іспанія)
21.00. «Нантерр-92» (Франція) – «Олімпія» (Словенія)

Час початку матчів – київський.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*