Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» поступилася NG Metal - Блог про Львів

Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» поступилася NG Metal

Галицька здоба - срібний призер

У суботу, 3 жовтня, на штучному майданчику ліцею імені Івана Пулюя завершилися змагання в літній першості Гранд-ліги Львівщини.

Символічно, що саме в останньому турі вирішувалася доля золотих нагород. Нашого суперника NG Metal влаштовувала в очному протистоянні з «пекарями» навіть нічия, а ось підопічним Сергія Тригубця необхідно було лише перемагати.

І, варто сказати, спершу все йшло під диктовку «червоно-жовтих». Втративши дві нагоди відзначитися (могли забивати Ярослав Писько та Олександр Махинька), футзалісти ФК «Галицька здоба» таки забили першими. Тривала 8-а хвилина, коли класний удар із-за меж штрафної вдався Ігорю Кушецькому – 1:0.

Здавалося зараз «пекарі» розвинуть свій успіх, натомість у грі нашої команди відбувся провал, який, як виявилося згодом, коштував «Галицькій здобі» золотих нагород.

Спершу на 10 хвилині класний удар вдався «металісту» Сергію Шафранському, а вже через хвилину незлагодженістю дій воротаря та захисту «пекарів» скористався Юліан Горбатий – 1:2.

Через дві хвилини два вбивчі моменти аби повернутися в гру мав капітан «пекарів» Олександр Махинька, але дивом не зумів вирівняти цифри на табло. А вже перед самою перервою свою гармату розрядив Володимир Бобилєв, але Назар Русецький зумів відвести загрозу.

Також читайте:   Футзал: Азербайджан 3-3 Україна (по пен. 4-2) + Відео

А ось другий тайм цієї гри став, мабуть, найгіршим для нашої команди в цьому сезоні. Намагаючись якомога швидше відігратися, гравці «Галицької здоби» поспішали, робили невимушені помилки, а під кінець гри й забили у власні ворота. Навіть гра з п’ятим польовим підопічних Сергія Тригубця не зуміла змінити хід гри. Єдине що вдалося, так це скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Також автоголом відзначився, згадуваний вище, Сергій Шафранський.

Поразка – 2:3 і ми змушені задовольнитися срібними медалями. NG Metal ж вітаємо з чемпіонством.

ФК «Галицька здоба» – NG Metal – 2:3 (1:2)

ФК «Галицька здоба»: Денчук, Пунда, Паньків, Кушецький, Данів, Москалик, Подолюк, Піддубний, Лещишин, Писько, Бобилєв, Стефанків, Махинька, Горбей

NG Metal: Русецький, Денис, Горбатий, Федюк, Сімка, Чеботарьов, Кіндратів, Маринюк, Шафранський, Максимик, Калуцький, Кольцун, Тарасович, Чеботарь.

Голи: Кушецький, 8, Писько, 20 (а/г) – Шафранський, 10, 30 (а/г), Горбатий, 11.

Попередження: Писько, 20, Стефанків, 22 – Горбатий, 7, Русецький, 15.

Кращі гравці за версією пресслужби: Кушецький – Шафранський.