Кубок України. Перший попередній етап. ФК «Галицька здоба» – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4». Анонс

Нові виклики

Кубок України. Перший попередній етап. ФК «Галицька здоба» – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4». Анонс.

Завтра, 17 жовтня, у палаці спорту «Галичина» ФК «Галицька здоба» стартує у новому розіграші Кубка України. У рамках першого попереднього етапу «пекарі» схрестять зброю з «Рівнестандарт-ДЮСШ №4».

Представляємо суперника:

«Рівнестандарт» – із Рівне (міста, яке знаходиться у 210-ти кілометрах від Львова).

Президент – Зарудний Віктор
Капітан – Ситник Дмитро
Головний тренер – Дармовіс Павло
Кольори – синьо-жовті

Історія очних протистоянь:

За всю історію існування команд «Галицька здоба» та «Рівнестандарт» зустрічалися між собою двічі. У сезоні 2019/2020 років Другої ліги України «червоно-жовті» двічі поступилися своєму супернику. Спершу це відбулося на виїзді – 2:6 (у нас дублем відзначився Сергій Тригубець), а згодом і вдома – 3:6 (за «пекарів» забивали: Святослав Гірний, Богдан Стефанків та, згадуваний вище, Сергій Тригубець).

До слова, минулий сезон став успішним для нашого майбутнього суперника. Підопічні вже екс-тренера рівнян Юрія Баховського стали срібним призером Другої ліги України, пропустивши вперед лише СК «Городенка» за різницею забитих і пропущених м’ячів.

Насамкінець нагадаємо, що поєдинок між ФК «Галицька здоба» – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» розпочнеться о 12:00. У зв’язку з карантинними умовами ця гра відбудеться без глядачів. Для всіх фанів нашої команди буде організована пряма трансляція цієї гри.

Вболіваємо за «пекарів» разом!Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*