Бокс: “за” чи “проти”? - Блог про Львів

Бокс: “за” чи “проти”?

Воробус і бокс

Продовжуємо радувати наших читачів новими постами. Черговий або, як кажуть, «свіжий» буде про вид спорту, яким ми майже нехтуємо на даному ресурсу. Нижче зрозумієте що я маю на увазі.

Якось вашого автора запитали, а чому я віддав перевагу футболу перед іншим видом спорту, для прикладу, боксом. Чесно, навіть не знав як відповісти. Мабуть, це просто був збіг обставин.

У моєму районі хлопці більше часу проводили з м’ячем чим билися. Хоча, до бійок також бувало доходило. І тоді вже хто мав погані навики боїв, ті й програвали. Отримував на горіхи й Ігор Воробус.

До того ж, багато хто з моїх знайомих зараз робить ставки на бокс, особливо коли беруть участь українські боксери. То ж, у цьому пості вирішив врахувати всі «за» і “проти” такого виду спорту, як бокс. Може мені й дійсно варто перекваліфікуватися або ж суміщати?

Плюси

Найголовніший «+» – це те, що ви здатні захистити себе. Скільки бувало випадків йдете по вулиці, до вас пристають грабіжники і ви вже можете себе захистити. Пригадую свого друга боксера, то він як дав раз одному з таких грабіжників у вухо, той мало не позбирався. Тому, бокс і навики бойового мистецтва не завадять. Ще як досі згадую часи, коли ходив на східні єдиноборства. Цікавим було це заняття.

Також читайте:   Бокс. Володимир Кличко перемагає Кубрата Пулєва (відео)

Бокс, як і футбол – це також змагання, де ви відповідаєте сам за себе. Ось люблю я грати у футбол, але там не завжди все залежить безпосередньо від вас. Футбол – це команда гра, й якщо один елемент випадає, то може бути й поразка. У боксі ж все по-іншому. Лише ти відповідаєш за свій результат. Це щось типу тенісу чи шахів. Помилок тут не пробачають.

Мінуси

Розбитий ніс, синяки по усьому тілу, можливі програні бої, кар’єра не ахти. Воно вам потрібно? Чи так просто для себе. А ще боксом не всі хочуть займатися через травми голови, очей тощо.

То що ж вибрати вашому автору? Футбол чи бокс? Першим я вже займаюся близько десяти років, а другим пробував, але раніше. Можливо й займуся на старість літ. Принаймні перші зрущення в цьому плані є. Я купив собі рукавиці, почав тренуватися, а там вже час все розставить на свої місця.

Щоб вже аж так скучно не було читати цей пост, насамкінець, пропоную переглянути відео за участю легендарного Майка Тайсона, а точніше його 44 нокаути. Там було на що подивитися:

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Вуйко Боря 08.12.2020 пише:

    На який там бокс. Не сміши хлопче. Пий горілку і май сі спокій 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*