Купівля автомобіля: за чи проти?

Воробус і автомобіль

Часто вашому автору задають питання, а чому я не хочу собі придбати автомобіль? Їхати на ньому зручніше, не залежиш від когось, не треба платити за проїзд, доводити щось контролерам і так далі.

Все це класно, автомобіль – це комфорт, свобода, мобільність, незалежність, але є одне алееееееееееее – корки. Так, як я вчора їхав додому із села Страдч, це треба було бачити. Здавалося дорога пуста, їхати комфортно, жодних ознак заторів і за якихось пів години я доїду додому, але це не так. Ближче до Львова стало дуже весело, особливо це стосується виїзду з Рясне.

І вже дорогу зробили на Левандівку, але проблеми заторів тут так і не було вирішено. Я буває так собі сиджу й думаю, а що не можна було зробити ремонти доріг влітку? На даний момент перенасичений пробками Львів блокують вулиці: Степана Бандери, Пекарська, Шевченка. Реально, ближче до цих вулиць часто спостерігаються корки на годину, а то й дві.

Що вони там зараз можуть на ремонтувати, коли температура повітря знизилася до нуля градусів, земля замерзла? Диваки… Та, чому я дивуюся? Львів був таким завжди.

Тому, актуальність автомобіля у місті Лева для мене поки що не стоїть. Якщо дуже потрібно кудись поїхати, то завжди є вибір: таксі, велосипед. Та й, зрештою, можна ходити пішки.

Автомобіль і Воробус

Інша справа виїзди за місто. Знаю, у часи, коли є сервіс «блаблакар», автомобіль можливо й не такий потрібний, але своє авто є своє. Ти у будь-яку хвилину можеш сісти, скласти речі для пікніку й поїхати куди хочеш. А не товктися у маршрутках, як це нещодавно робив ваш автор із колегами, коли їздив у Свірж.

Є в автомобіля й ще один мінус – дороговизна. Для прикладу, мій хороший приятель рік тому купив автівку. Все було би класно, якби він не пропав. Постійні витрати на ремонт, то купити запчастини треба, то пальне. Хлопчина навіть на пиво не ходить, бо витрачає кошти лише на свою «дитину». Ми ще бували жартували з колегами, що автомобіль фактично як дівчина, навіть гірше.

Зараз сучасні дівчата часто добре заробляють і не хочуть, щоб хлопець за них платив, щось купував тощо. Так само дівчата останнім часом почали масово і за кермо сідати. Так що не кожна дівчина потребує, щоб її кудись возили, бо самі з цим чудово справляються.

Тому, купувати чи не купувати автомобіль – це ще те питання сьогодення. Досить неоднозначне.

Хотілося би почути й вашу точку зору, читачі блогу, по цьому питанню. Автомобіль у наш час потрібен, чи це лише зайві витрати?Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Вуйко Боря 09.12.2020 пише:

    Маєш сі ровера, нашо тобі того? Але як будеш брати, то бери вже з подушками безпект, шоб дзьоба не розбити 🙂 Мгагагагагагагага

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*