Поради від Воробуса. “Взявся за фігуру, то ходи”… - Блог про Львів

Поради від Воробуса. “Взявся за фігуру, то ходи”…

Шахи

Вчора ми запустили нову підрубрику «Поради від Воробуса». Поки що у мене нема великої кількості коментарів по ній, але будемо мати надію все з часом випливе.

Тому, сьогодні продовжуємо й наступну пораду будемо давати молодим людям. Назвав я її цікаво – «взявся за фігуру, то ходи». Цей вислів я взяв із шахової термінології.

Якщо ви коли-небудь грали в цю гру, то знаєте, що якщо ти доторкнувся до фігури, то обов’язково маєш ходити.

Знаю, ви спитаєте, а яке це має відношення до стосунків хлопця та дівчини. Нижче ви про все дізнаєтеся.

Річ у тому, що коли ти пробуєш з кимось налагодити стосунки, які можуть згодом стати дуже серйозними, то неодмінно треба намагатися бути серйозним. Подобається тобі дівчина – добивайся її, спробуй вразити. Знаю, не завжди все гладко завершується, а не при першому ж «поштовху» від неї пасувати. Ще мене веселять історії, що дівчині чи хлопцеві подобалася людина, але вони так і не спробували налагодити контакт. Ну, це ж смішно. Потім все життя себе будете картати що не зробили крок назустріч.

Стосується це як хлопців, так і дівчат. А що, світ зараз такий, що є й такі дівчата, які атакують хлопців першими. Людина подобається, він поки думає, то вона атакує. Нормальні речі.

Також читайте:   Холод, вибори й чому наше життя - кіно...

Із власного досвіду скажу, що якщо ви пробуєте «молодити» дівчину, то ніколи, згодом не робіть це паралельно з її ж подругами. До нічого доброго це не призведе. Дівчата, як і хлопці між собою спілкуються й можуь поділитися секретами. А там фігуруєте ви… Не гарно вийде.

Та, і які потім будуть дружні відносини якщо та ж подруга «вкраде» в іншої хлопця. Як казали старші люди: «життя вже не буде». Хоча…. Вести одночасно боротьбу на кількох фронтах – це себе не поважати. Зосередьтеся на комусь одному. Вийде, то вийде, а ні, то ні.

Взагалі скажу вам, читачі блогу, сходяться люди не з першого разу. Має пройти певний період часу аби зрозуміти чи підходите ви один одному чи ні. Як каже моя подруга, цитую: «має бути бажання бачити один одного кожного ранку».

Кохайте і будете коханими. А Воробус поки йде додому щоб вже завтра повернутися з новими постами.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 12.12.2020 пише:

    Знаю, ви спитаєте, а яке це має відношення до стосунків хлопця та дівчини

    Оце так поворот! Враховуючи що до цих слів про стосунки хлопця та дівчини взагалі не йшлося. Воробус ще той інтриган))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*