Святкове привітання від Razana

Razan

За декілька днів завершиться 2020 рік. Щоб кожного не вітати окремо, напишу один, окремий, для всіх 😛🤗

Мабуть багато людей каже, що цей рік був важкий, ще важчий ніж попередній, а попередній, звісно ж, за перед-попередній. Так буде завжди.

Я впевнено скажу, що для мене 2020 рік – найкращий. Так, найкращий! Він в мене був – а це вже круто.

За цей рік трапилось безліч подій: десь знайшов, а десь втратив. Але втратив для того, аби на його місце прийшло щось нове, що більш важливе та потрібне для тебе. А іноді хтось 🙂

Одні люди прийшли, інші – пішли. І це теж норма, адже іноді фільтр треба очищати 🙂

Цього року знайшлось те, що ніколи не чекаєш. Не чекаєш бо не знаєш, як воно виглядає та якою мовою говорить. Не знаєш чи зрозумієш.

Я давно не чекаю Нового року як такого. Востаннє, мабуть, я хотів святкувати Новий рік років 7-8 тому, де ми з другом Liubomyr Pazuniak вирішили об’єднати наші старання 😂

До 3 ночі політ суперовий, з 3 до 6 нормальний, а з 6 до 8 пам’ятаю вже було важко 🙂 але вистояли

Зараз, коли мені 26, добре якщо в 3 годині новорічної ночі ще не спиш 🙂

І не дивлячись на те, що ми любимо загадувати бажання і під бій курантів думати, що прийде Новий рік і все магічним чином зміниться, варто пам’ятати, що вірити в дива треба, вірити, що тим дивом в вашому житті можете стати ви, самі для себе.

Вірити, що в вашому житті «Новий рік» не лише 31 грудня, а щоденно прожитий вами день. Кожен день – це величезна можливість.

За одну хвилину ви можете закохатись, а можете і розчаруватись. За одну хвилину ви можете полетіти, але за одну хвилину ви
можете і впасти. Головне – пам’ятайте, якщо ви впали і не розбились, значить ви ще все можете полетіти… 🙂

Тож я хочу в прийдешньому Новому році побажати вам, перш за все, віри в себе. Люди ідуть і приходять, але головне щоб ви були для самого себе. Щоб ви ніколи не пішли від себе, тому що шлях назад буває вже не віднайти. Любові, тепла, миру та розуміння з вашими близькими. І пам’ятайте: бажання – загадуйте, але не забудьте кожен день в році працювати над тим, аби воно втілилось у ваше життя!

Нехай кожен день у 2021 році буде для вас таким ж сонячним, як це фото 🤗

З прийдешнім Новим роком та Щасливого Різдва!Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*