ФК «Галицька здоба» на турнірі «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021»

Галицька здоба на турнірі OPEN WINTER CUP

9-10 січня у палаці спорту «Галичина» відбувся вже 5-й за ліком традиційний турнір «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021». Серед п’яти команд, які взяли участь у змаганнях, був і футзальний клуб «Галицька здоба».

На жаль, вже третій рік поспіль наша команда змушена задовольнитися лише другим місцем. На цей раз вперед команда «пекарів» пропустила MFC «Stoker».

Ми зібрали для вас цікавинки цього турніру:

- Для ФК «Галицька здоба» турнір «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021» став п’ятим в історії. Двічі «червоно-жовті» ставали тріумфаторами, ще тричі зупинялися за крок від завоювання титулу;

- Кращий бомбардир – Роман Дацюк.

7 голів від Романа, саме такий показник результативності від дебютанта «пекарів».

- Роман Дацюк став кращим гравцем турніру.

Дебют за «червоно-жовтих» видався для цього гравця дуже вдалим. Роман не лише забивав красиві голи, а й отримав по закінченні турніру статуетку «кращого гравця».

- 19 забитих і 9 пропущених.

Саме такий показник ФК «Галицька здоба» на турнірі «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021». Якщо вдатися до математичних розрахунків, то забивали «пекарі» фактично більше 4 голів за гру. Пропускали теж не мало, не менше 2 голів за матч.

- Повернення на майданчик Сергія Тригубця і дебютний гол Сергія Піддубного.

Граючий тренер ФК «Галицька здоба» після тривалого відпочинку знову повернувся на майданчик і навіть встиг відзначитися забитими голом у матчі проти «Фокстрот».

Щодо іншого Сергія Піддубного, то один зі старожилів українського футзалу вже у другій грі за «Галицьку здобу» зумів відкрити свій лік голам.

- Дебют нових гравців.

Окрім Романа Дацюка за «пекарів» дебютували Сергій Чепорнюк і Сергій Степанюк.

Загалом же «коуч» нашої команди залучив на «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021» 17 гравців.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*