«Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021». Представляємо суперників - Блог про Львів

«Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021». Представляємо суперників

Pmopen cup 2021

ФК «Галицька здоба» візьме участь у ХVI Всеукраїнському турнірі з футзалу серед аматорських колективів «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021». Представляємо суперників.

Вже традиційний турнір відбудеться найближчих вихідних 9-10 січня у Львові. Окрім «пекарів» участь у змаганнях підтвердило ще чотири команди: МФК «Десна», «Нові імена», «Foxtrot» та MFC «STOCER».

Формат «Parimatch OPEN WINTER CUP Lviv 2021» наступний:

Переможця та призерів буде визначено в одноколовому турнірі. Кожен матч триватиме два тайми по 15 хвилини «брудного» часу.

Кольори – білі, помаранчеві.

Постійний учасник різноманітних аматорських змагань.

MFC «STOCER» (Львів)

Клуб засновано у 2014 році.
Президент – Васина Сергій
Капітан – Федюк Андрій
Тренер – Яцишин Назар
Кольори – «біло-чорні».

Досягнення: переможець «Кубок Львів – 2015».

«Нові імена» (Львів)

Клуб було засновано у 2008 році.

Постійний учасник різноманітних змагань у місті Львові й не лише.
Президент – Крупчук Володимир
Капітан і граючий тренер – Нікітін Сергій
Кольори: синьо-білі.

Також читайте:   Асоціація футзалу України оголосила тендер з визначення міста-господаря Всеукраїнського фіналу та Елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України сезону 2016/2017 рр.

– переможець Другої ліги футзалу Львова 2015 (літо);
– срібний призер Третьої ліги футзалу Львова 2014-2015 років.

Історія протистоянь:
За весь час існування колективів, майбутні суперники зустрічалися між собою 6 разів. У п’ятьох матчах перемогу святкували «червоно-жовті», одна звитяга на рахунку «імен».