Чемпіонат України (U-10): Насиров подарував чемпіонство ДЮСШ № 11 + ВІДЕО

ДЮСШ № 11

У Кривому Розі з 15 по 18 березня проходив чемпіонат України у віковій категорії U-10. Участь у цьому чемпіонаті взяли дванадцять команд, які на першому етапі були розділені на дві групи, у яких було по шість колективів.

А вже на другому етапі команди грали у півфіналах міні-турнірів за підсумкові 1-4, 5-8 та 9-12 місця. У вирішальному поєдинку зустрілись дві одеські команди – «Трилюкс-Гармонія» та ДЮСШ № 11. По ходу гри «Трилюкс» вигравав 3:0, проте хет-трик Михайла Насирова не тільки врятував гру для ДЮСШ № 11, а й перевів її у серію пенальті. А там вже більш вдало свої 6-метрові удари пробивали саме вихованці ДЮСШ № 11. Пропонуємо Вашій увазі результати всіх поєдинків чемпіонату.

Група «А»
ЦДЮСМ «Олімп» (Кривий Ріг)
«Олімпія-Дніпро» (Дніпро)
ДЮСШ № 11 (Одеса)
ДЮСШ ХФТІ (Харків)
ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ)
ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка)

Група «В»
«Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг)
«КІВС Футзал» (Львів)
«Юніор» (Пісочин)
«Трилюкс-Гармонія» (Одеса)
ДЮСШ (Умань)
МДЮСШ (Новий Буг)

Півфінали (9-12 місця)
ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) – МДЮСШ (Новий Буг) – 10:2
«Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг) – ЦДЮСМ «Олімп» (Кривий Ріг) – 1:3

Півфінали (5-8 місця)
ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «КІВС Футзал» (Львів) – 5:5 (по пенальті – 5:3)
ДЮСШ (Умань) – ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка) – 6:1

Півфінали (1-4 місця)
«Олімпія-Дніпро» (Дніпро) – «Трилюкс-Гармонія» (Одеса) – 7:7 (по пенальті – 1:4)
«Юніор» (Пісочин) – ДЮСШ № 11 (Одеса) – 2:3

Матч за 11 місце
МДЮСШ (Новий Буг) – «Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг) – 2:1

Матч за 9 місце
ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) – ЦДЮСМ «Олімп» (Кривий Ріг) – 3:5

Матч за 7 місце
«КІВС Футзал» (Львів) – ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка) – 6:1

Матч за 5 місце
ДЮСШ ХФТІ (Харків) – ДЮСШ (Умань) – 3:9

Матч за 3 місце
«Олімпія-Дніпро» (Дніпро) – «Юніор» (Пісочин) – 9:2

Фінал
«Трилюкс-Гармонія» (Одеса) – ДЮСШ № 11 (Одеса) – 3:3 (по пенальті – 3:4)

За підсумками чемпіонату були визначені найкращі гравці у командах:

«Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг) – Тимур Симоненко
«Олімпія-Дніпро» (Дніпро) – Денис Яленко
«Юніор» (Пісочин) – Володимир Ткаченко
«Трилюкс-Гармонія» (Одеса) – Ернест Кічук
ДЮСШ №11 (Одеса) – Максим Єгоров
МДЮСШ (Новий Буг). – Аліна Дядій
ЦСДЮМ «Олімп» (Кривий Ріг) – Микита Черкашин
ДЮСШ (Умань) – Назар Черніченко
«КІВС Футзал» (Львів) – Северин Воробйов
ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) – Кирило Хохлов
ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка) – Микита Чобан
ДЮСШ ХФТІ (Харків) – Тимофій Роговий

Найкращими гравцями у номінаціях стали:

Найкращий воротар – Данило Капітенко («Трилюкс-Гармонія»)
Найкращий гравець захисного плану – Михайло Насиров (ДЮСШ №11)
Найкращий гравець атакувального плану – Єгор Кожушко («Юніор»)
Найкращий бомбардир – Іван Величко («Олімпія-Дніпро») – 20 м’ячів
Найкращій гравець (MVP) – Рауль Гулієв («Трилюкс-Гармонія»)



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*