Чому не працює Viber?

Viber не працює

Стараюся менше сидіти за комп’ютером, особливо у неробочий час, як і користуватися гаджетами. Реально, вже мене дістали комп’ютери.

Але, тим не менше, світ зараз такий, що через багато месенджерів відбуваються наради, обговорення тієї чи іншої роботи. Саме тому сьогодні зранку я зайшов на популярний месенджер «Viber», хотів глянути, а що ж мені надіслали люди й просто отетерів.

Читати якусь частину повідомлень я ще можу, а ось відписати або ж просто відкрити ці листи я не можу. Популярна програма просто «падає» й видає помилку «додаток viber періодично перестає працювати».

Хмм, у першу чергу що я зробив, так це перезавантажив свій мобільний апарат (ксіомі). Кілька секунд і я знову на зв’язку. Пробую вмикати «viber» і знову та ж сама помилка.

Що роблю далі? Видаляю програму, заходжу у «play market», скачую інсталятор додатку на робочий стіл, встановлюю, але знову ж таки та сама проблема.

Але, і це ще було не все. Останньою краплею було «повернення мобільного телефону до заводських налаштувань». Як це не прикро звучить, але програма «viber» знову працює зі збоями. Зараз я навіть просто не можу зареєструватися в ній.

Також читайте:   Як «воскресити» мобільний телефон

Намагаюся знайти відповіді на свої питання в інтернеті. Але, вирішення проблеми я не знаходжу. Пишу в себе на стіні у соціальній мережі фейсбук, що є у мене баг з вайбером і тут народ починає відповідати по-різному:

– все у мене працює;
– також є проблеми;
– працювало, але вже зараз перестало…


Які висновки можна зробити?

З вайбером дійсно є проблеми у тих, які:

– користуються телефонами «ксіомі»;
– користуються телефонами на базі андроїд (інші додатки також «падають»);
– нема проблем хто має айфон.

Як вирішити проблему?

Думаю, що розробники вже знають про цю проблему й найближчим часом з’явиться оновлення, яке допоможе його вирішити. А поки що ж я користуюся версією для комп’ютерів. Вона працює без збоїв. Щоправда, вчорашня історія зникла, синхронізація також не працює.

Більше про мобільні телефони наші читачі можуть прочитати в рубриці “Мобілки та зв’язок”.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Степан 23.03.2021 пише:

    Доброго дня, та сама проблема була і в мене зранку,перезавантаженння телефону не допомогло. Потім я зайшов на плеймаркет і оновив цю програму Android system Web view після оновлення все працює нормально.

  2. Степан 23.03.2021 пише:

    Оновіть на плеймаркеті програму Android system web view, і все буде а нормі.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*