Друга ліга: «Гепард» здобув чемпіонство + ВІДЕО - Блог про Львів

Друга ліга: «Гепард» здобув чемпіонство + ВІДЕО

Гепард  - тріумфатор

У Києві напередодні завершився «Фінал восьми» чемпіонату України серед команд Другої ліги. У фінальному поєдинку зустрілись вінницький «ЯСКО» та харківський «Гепард». Незважаючи на те, що фаворитом вважався саме «ЯСКО», «Гепарду» вже по ходу першого тайму зробив заявку на перемогу, повівши в рахунку 3:1. А у другій 20-хвилинці підопічні Віталія Одегова змогли закріпити потрібний результат. Як наслідок – перемога харків’ян з рахунком 5:3.

А у матчі за третє місце луцький «Любарт» здолав господарів майданчику, київський «Сервіт», з рахунком 3:2, завдяки чому волинська команда стала володарем бронзових нагород Другої ліги.

Пропонуємо Вашій увазі результати матчів вирішального ігрового дня «Фіналу восьми» Другої ліги.

Також читайте:   Кубок Львову. Карпати програють Металісту (відео)

25 квітня.

Матч за третє місце.
«Любарт» (Луцьк) – «Сервіт» (Київ) – 3:2
Голи: Козачок (14), Заїченко (32), С. Степанюк (34) – Савчук (12), Бич (40)
Попередження: Заїченко (10), С. Степанюк (36) – Романовський (26)
На 32-й хвилині Заїченко («Любарт») не реалізував 10-метровий.
На 36-й хвилині Мізюк («Любарт») не реалізував 10-метровий.

Фінал.
«ЯСКО» (Вінниця) – «Гепард» (Харків) – 3:5
Голи: Фурман (8), Максименко (30), Міранда (31) – Дуплій (12), Петренко (14), Поживотько (18, 39), Заводян (22 – автогол)
Попередження: Заводян (37), В. Степанюк (39) – Поживотько (20), Петренко (33)
На 40-й хвилині В. Степанюк («ЯСКО») не реалізував 10-метровий.

Автор статті: Terentyev.