Чемпіонат ОАКЛ 2021. ФК «Галицька здоба» – «A-Z Techno». Анонс

Анонс

Чемпіонат ОАКЛ 2021. ФК «Галицька здоба» – «A-Z Techno». Анонс⚽️

Завтра, 15 червня, на відкритому майданчику «Знесіння» свій черговий матч у рамках літньої першості чемпіонату ОАКЛ зіграє футзальний клуб «Галицька здоба». Суперником «пекарів» стане «A-Z Techno».

Представляємо суперника👇

«A-Z Techno» – команда представляє комп’ютерну компанію.

Президент команди – Володимир Кінаш
Капітан – Ігор Сениця
Тренер – Мар’ян Маринюк
Кольори клубу – «помаранчево-чорні».

Історія протистоянь⚔️

«A-Z Techno» та ФК «Галицька здоба» зустрічалися між собою лише в турнірах, які відбувалися під егідою об’єднання аматорських команд міні-футболу Львівщини. Загалом було проведено 10 матчів, у яких: 8 перемог в активі «пекарів», одна нічия та одну перемогу здобув суперник.

Востаннє суперники зустрічалися між собою 7 травня. У рамках «Кубка Весни 2021» мінімальну перемогу (2:1 – авт.) тоді здобули підопічні Сергія Тригубця. Забитими голами в складі «червоно-жовтих» відзначилися: Данило Сивак та Олександр Махинька.

Поточна турнірна ситуація

Після 3 зіграних матчів у групі 1 ФК «Галицька здоба» показує стовідсотковий результат. Щодо «азистів», то після тих же 3 зіграних матчів у їхньому активі 4 бали й 5-е місце в таблиці.

Ось як прокоментував майбутній матч президент «A-Z Techno» Володимир Кінаш:

«ФК «Галицька здоба» зараз набрала форму, тому ми розуміємо що буде не легко, але сподіваємося на позитивний результат».

Насамкінець додамо, що протистояння К «Галицька здоба» – «A-Z Techno» стартує о 20 годині.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*