Чемпіонат ОАКЛ 2021. Відбірковий етап. ФК «Галицька здоба» – «Бізони». Анонс

Є перша перемога

Чемпіонат ОАКЛ 2021. Відбірковий етап. ФК «Галицька здоба» – «Бізони». Анонс.

Сьогодні, 7 червня, на штучному майданчику «Знесіння» свій черговий поєдинок у рамках кваліфікаційного раунду літньої першості ОАКЛ зіграє футзальний клуб «Галицька здоба». Суперником «пекарів» буде колектив «Бізони».

Представляємо суперника:

«Бізони» – команда була заснована у 2010 році зусиллями любителів пограти у гру «5 x 5» по вихідних. Переважно це були представники медичної сфери.

Президент – Міхель Юрій
Капітан – Данилишин Тарас

Досягнення:

– Переможець Вища ліга турнір «V9KY» сезон 2018-2019 років.

Історія протистоянь:

За весь час існування команд майбутні суперники між собою зустрічалися двічі. Відбувалося це якраз у, згадуваному вище, турнірі «V9KY». Обидві гри завершилися розгромними перемогами «червоно-жовтих» (20:2 та 11:4 – авт.).

На даний же момент «Бізони» у групі «1» разом із ФК «Галицька здоба» ділять 1-2 сходинку в турнірних перегонах, маючи у своєму активі 6 залікових балів.

Ось що говорить їх капітан Тарас Данилишин про нашу команду:

«Знаємо, що «Галицька здоба» є одним із фаворитів чемпіонату. Проте, ми без остраху і в своє задоволення граємо проти будь-якої команди».

Додамо, що старт протистояння ФК «Галицька здоба» – «Бізони» заплановано на 19:00.

Негадаємо в минулому турі підопічні Сергія Тригубця розгромили “HyperX” – 17:1. Відеоогляд цієї гри дивіться у посилданні нижче:Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*