Домашні тварини вдома: за чи проти?

Домашні улюбленці

Після не тривалої паузи повертається на блог Ігор Воробус. І сьогодні ми будемо говорити про наших менших братів – домашніх улюбленців. Класно ж таки, коли прийдеш додому, а тебе окрім коханої людини чекає ще й кіт, собака, попугай, свинка, бегемот, мураха чи ще хтось.

Але, чи задумувалися ви коли-небудь, над тим чи їм комфортно у вас вдома? Спробую висловити свою точку зору.

Отже, візьмемо для прикладу кота. Кіт – це не собака і її вигулювати необов’язково. Коти є такі, що виходять на вулицю, а є такі, що все життя сидять вдома. З першим варіантом все зрозуміло окрім безпеки вашого улюбленця та й вас, у тому числі. Потенційно кіт може спілкуватися з іншими такими ж як він, ті можуть мати заразу. Тому, до ветеринара звертатися не те що можна, а треба.

Далі говоримо про котів, які все життя сидять в хаті. Виставляє сьогодні мій колега фото в одній із соціальних мереж. На ньому кіт сидить на балконі й так дивиться сумним виглядом на навколишнє середовище. Ех, я би погуляв зараз із місцевими котами, поганяв би за кішками. І наскільки мені відомо він ще й має «яя». Уявіть собі коцура, який із «яя» і сидить на балконі у траві. Що за фігня? Та це просто деградація. Питаю хазяїна, а чому його не випускає? Відповідь проста – «бо втече».

Коти, собаки, мурахи тощо вони по природі такі, що якщо до них добре відносяться, то ніколи не втечуть. Скільки чув розмов, що домашніх улюбленців тупо викидали, а вони за місяць-другий поверталися додому. То чому кіт має втекти? Нагуляється та повернеться.

Інша справа коти, яких підібрали на вулиці. Вони бояться гуляти по простій причині – вони жили в злиднях, а тут в них комфорт. Хоча, і таких котів я би теж вигулював. Є дача, є село, де кота можна також возити.

Чому Ігор Воробус не має домашньої тварини окрім мурахів? Все просто, я не бачу смислу її тривати у комунальній квартирі. Якщо з часом буду мати свій будинок, то буде там у мене кіт, собака, папуга тощо. Я за волю моїх домашніх улюбленців і рекомендую нашим читачам робити все можливе аби їх улюбленець мав комфортні умови для життя. Купуйте їм м’ячики, урізноманітнюйте їжу й побачите ваш Мурась, Петрусь вам віддячутьcя.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 05.06.2021 пише:

    бути проти домашніх улюбленців вдома – це те саме, що бути проти курей у курятниках, чи коней в конюшнях. Якщо тварина не вдома, то вона й не домашня.
    А що до тримання тварин вдома, то в нас ще ні в людей нема розуміння навіщо їм це, ні законодавства, яке б допомогло їм це усвідомити. Тому проста порада всім: якщо у вас немає власного подвір’я – не заводьте тварин, це не іграшки.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*