ФК «Галицька здоба» на турнірі «Friend’s Futsal FEST 2021». Статистичні дані

Тільки перемога

ФК «Галицька здоба» на турнірі «Friend’s Futsal FEST 2021». Статистичні дані.

У луцькому ТРЦ «Adrenalin City» завершився вже шостий за ліком турнір під назвою «Friend’s Futsal FEST 2021». Серед 8-ми учасників, які брали участь у цих змаганнях був і футзальний клуб «Галицька здоба», якому з першого разу вдалося стати тріумфатором.

Отож, «пекарі» в Луцьку провели 5-ть поєдинків і у всіх здобули перемоги. По черзі були переможені «Любарт Junior»- 8:0, ХФК «Фіміан» – 6:0, «Юріновація» – 5:0, МФК «Дім Фасадів» – 6:1, «Любарт Junior» – 6:2.

Як бачимо з результатів, у кожному з матчів «червоно-жовті» менше п’яти голів не забивали. Загалом же на турнірі гравці команди зі Львова відзначилися 31 раз (близько 6-ти голів за гру) і пропустили 3 голи у свої ворота (фактично менше голу у кожній грі).

Записали у свій актив гравці ФК «Галицька здоба» два хет-трики, 6 дублів.

До слова, капітан «пекарів» отримав ще й індивідуальну нагороду – кращий бомбардир «Friend’s Futsal FEST 2021». В його активі 11 забитих голів.

До Вашої статистичні дані кожного гравця на цьому турнірі (матчі – голи). Головний тренер Сергій Тригубець задіяв 9 гравців:

1. Богдан Стефанків 6 матчів (11 голів).
2. Роман Третяк – 6 (6).
3. Володимир Бобилєв – 6 (5).
4. Андрій Коваль – 6 – (4).
5. Павло Стегніцький – 6 (2).
6. Пелепчук Петро – 6 (1)
7. Станіслав Паньків – 6 (1).
8. Сергій Тригубець – 6 (1).
9. Ігор Пунда – 6 (0).

Відзначимо також те, що на змаганнях в Луцьку за нашу команду дебютували два нових гравців: Петро Пелепчук та Роман Третяк. З дебютом, хлопці!Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*