Професійний клінінг для тотальної чистки килимів

клінінг

Пухнастий килим надає вітальні, спальні, дитячій кімнаті затишок, прикрашає кімнату. На нього приємно наступати босими ногами, на м’який ворс можна навіть прилягти і розслабитися або побавитись з дитиною. При цьому килим – це додатковий плюс до пунктів регулярного прибирання. Потрібно ретельно очищати покриття, інакше воно буде швидко накопичувати пил.

Плями – окрема історія, особливо якщо Ви віддаєте перевагу світлим відтінкам. Деякі забруднення здаються невиводимими. Не поспішайте міняти покриття – для початку зверніться у хімчистку. Клінери приїдуть і в кілька етапів оброблять килим – поки він не стане, як новий. У цій сфері послуг хімчистка килимів у Львові «Чистота» зарекомендувала себе як надійна компанія, якій не страшно довірити найделікатніші покриття.

Самостійне прибирання VS хімчистка

Видалення бруду своїми силами і побутовими засобами може здатися швидким та дешевим варіантом. На практиці, на жаль, частіше буває навпаки. Наприклад, Ви пролили на пісочний килим червоне вино. Щоб приховати сліди прикрого непорозуміння, в хід зазвичай йде арсенал порад із мережі і лайфхаки з бабусиного архіву. Так, один із народних рецептів суміші для очищення – гліцерин та яєчний жовток. На жаль, на практиці він навряд чи повністю виведе пляму від вина і поверне покриттю колишній вигляд. Навіть популярні побутові засоби направленої дії не завжди справляються.

Проблема може стати ще масштабнішою – від спроби затерти пляму забруднення може лише сильніше вбратися. Таким чином, замість очищення покриття воно ще більше брудниться. Що в підсумку: проблема не вирішена, час витрачено, Ви розчаровані й прикидаєте, у скільки обійдеться новий килим.

Щоб уникнути сумних наслідків, краще відразу звернутися до клінерів. У команди «Чистоти» чіткий підхід до роботи:

 1. Глибоке очищення в кілька етапів.
 2. Професійні засоби для чищення – рідини, порошки, гелі.
 3. Потужні пилососи для якісного видалення пилу аж до підстави покриття.

Клінери працюють з такими забрудненнями, як:

 • сліди від вина, соку, чаю;
 • фарба, пластилін, фломастери;
 • вугілля з кальяну;
 • масло, жир;
 • біологічні рідини;
 • інші складні плями.

У хімчистку звертаються у тому числі для видалення застарілих забруднень.

Як працюють професіонали: етапи чистки

У компанії «Чистота» хімчистка на дому проходить у два етапи. Спочатку клінери ретельно пилососять покриття і вибивають пил. Це сухий етап. Потім – проводять вологе чищення з профзасобами. Виводять плями і запахи, обробляють все покриття. Після сушіння і прочісування ворсу килим м’який, красивий, свіжий і чистий.

чистота і порядок

Клінери використовують безпечну хімію без алергічних компонентів і сильного запаху. Рекомендується звертатися за хімчисткою килима регулярно. Навіть якщо плям немає, все одно ворс накопичує пил, в ньому розмножуються мікроорганізми, які не зникають від самостійної прибирання. Рекомендується проводити профілактичну чистку раз на півроку або рік. Клінери працюють з будь-якими покриттями – від синтетичних до вовняних і шовкових.

Відгуки клієнтів

Найкращий показник роботи хімчистки – чесні враження клієнтів. Компанія «Чистота» зібрала вже понад 300 відгуків. Клієнти вдячні за роботу, багато хто планує звернутися знову. Часто відзначають такі моменти, як:

 • сумлінність співробітників, ввічливість, повагу до клієнта;
 • професійне обладнання;
 • оперативність – пунктуальні і справляються в термін.

А головне, клієнтів вражають результати – чистий килим, сяючі вікна, свіжий матрац або диван, який виглядає немов тільки доставлений з магазину. Компанія пропонує не тільки послуги професійного чищення меблів і поверхонь, але і повноцінне прибирання – будинку, квартири, офісу. Складні завдання по плечу команді досвідчених клінерів, жодне забруднення їх не налякає.

Джерело: chystota.ua.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*