Про погоду у Львові

погода у Львові

Цікавим є наше з Вами місто, адже ніколи не знаєш що очікувати від погоди в ту чи іншу годину дня чи ночі. І ніби зранку прокидаєшся – хороша погода, немає хмар, не дощить, одягаєшся в шорти, футболку, не береш парасолі, кайфкуєш, а через деякий час налітає хмара й починає так періщити, що здається ніби настає кінець світу.

Я завжди жартую з місцевим населенням на тему погода Львів. Особливо старші люди полюбляють бідкатися на погоду. То їм треба дощу, бо все кругом засихає й городина не буде рости, то їм треба аби погода стабілізувалася, бо все затоплює. То з вікна у трамваї дує, то сусіди музику голосно слухають, то ще щось.

Скільки разів говорив цим людям і буду говорити іншим людям, які ще цього не знають, шо дощі потрібні як і сонце. Розумієте це? А до львівської погоди вартує звикнути кожному. Такий вже у нас клімат, що дощі час від часу та й падають. Тому, Ігор Воробус зажвди носить з собою чарівний рюкзак, в який ховає шорти, інколи штани, куртку, дощовик і навіть не париться погодою.

Буде тепло – то одягаю легкий одяг, буде холодно, то теплий. І так моє життя триває вже 34-й рік і навіть близько не маю бажання куди-небудь переїздити.

Але, і це ще не все. Знаєте, моя пасія завжди сміється з розповіді про царівну, яка колись кинула бідного хлопця, не «дала» йому й той на дощі, увага, на дощі, грав на музичному інструменті й замерз. Саме з тих часів дощ падає часто тоді, коли якась панянка не «дає» своєму хлопцю. А що, і таке в житті буває.

Ну, а насамкінець, таки про погоду. Пригадуєте колись була така телепередача від п. Миколи, в якій він розповідав про прогноз.

Отже, як прогнозують синоптики, ще цього тижня у Львові буде терпимо: температура повітря нижче 20 градусів опускатися не буде, дощі падати не будуть, а ось вже з наступного Львів знову буде затоплювати. Тому, готуйтеся до похолоданння, дощу, запасайтеся парасольками й будьте здорові. Погода на місяць має більш оптимістичні прогнози – ще на сонці погріємось, але спеки лютої не буде.

А щоб геть не було сумно, то їдьте в Карпати, на моря або ще кудись, або ж слухайте пісню про дощ:

P.S. А хто хоче мати оперативний прогноз погоди – підписуйтеся на Погоднік бот для Телеграм.

P.P.S. Ну і на сам-сам кінець. Свою статтю завершу словами Миколи Миколайовича Луценка – відомого ведучого однойменної передачі з прогнозів погоди “Миколина погода”: “Нехай невдачі і незгоди не роблять Вам в житті погоди. Хай Вам щастить!…”Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 25.07.2021 пише:

  Особисто мій рецепт стеження за погодою це віджет метео, що є частиною апп Google на Андроїд + лінк у вибраному в браузері на метео радар, щоб бачити чи дійсно щось насувається і наскільки воно серйозне.

  В цього сайта теж є апп, але вона менш зручна ніж гугл.

 2. Stakeholder 25.07.2021 пише:

  Забув що тут тепер з коментів тег лінку видаляється.
  Ось сайт про який йшла мова:
  https://www.meteoeradar.it/radar-meteo?center=49.86,25.04&placemark=49.8383,24.0232&zoom=6.41&layer=wr&period=periodCurrentLowRes

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*