Воробус і театр Курбаса

Театр Курбаса

За рік що минув автор блогу суттєво окультурився, адже почав ходити у філармонії, театри, кінотеатри, кататися на машинках картрингу. Скажу вам так, читачі блогу, поки є з ким ходити, то будемо це робити.

А поки що розповім про свої походеньки в театр імені Леся Курбаса. Знаю, можливо це звучить дуже смішно, інколи навіть дико, але до 2021 року я ніколи не бував у, згадуваному вище, театрі. Чому так? Та вже десь 2-3 роки хочу сходити на виставу «Лісова пісня», а її не ставлять по причині вагітності головної героїні. І таке, як виявляється буває. Ну, нехай щасливо народить дитину, а опісля я обов’язково туди завітаю і «поспіваю» зі всіма.

Взагалі ідея піти в даний театр виникла спонтанно. Досі сміюся з того, що купував квитки в 2 годині ночі, а йшов на будь-яку виставу. Мене більше цікавило сходити туди, а вистава то таке. Ну, але таки зазначу її назву – «Апокрифи».

Що ж, заповітний день і година настали і ми з пасією займаємо свої місця у залі. Незважаючи на достатньо таки не дешеві квитки, вистава збирає фактично аншлаг. Так звана ведуча оголошує про початок вистави, зачиняє двері й починається дійство. Прикол «Курбаса», що тут люди сидять майже біля сцени й це додає колориту виставі. Після показу я навіть буду ще хвилин зо сорок вже на вулиці складати тексти прямо на ходу й викладати їх «ефір». Аж дівчина почала мене питатися що це так на мене вплинуло. Хехе, театр Курбаса.

А можливо дівчинка, яка під час акту зняла з себе весь одяг і почала одягати новий? Жінки, які були на виставі з чоловіками, аж почали їм закривати очі.

Антракт. Він у театрі Леся Курбаса також є, але походити дуже нема де. Можна вийти хіба що на балкон і зробити класне фото на фоні міста.

Вид на місто

Проте, колориту цьому театру додає також його компактність. Тут нема такого простору як в тій же Львівській Опері чи театрі Марії Заньковецької.

Щодо тематики вистави «Апокрифи», то я би не сказав що аж дуже сподобався сюжет, мені більше підійшла гра акторів. Чудово входять у роль.

Спробую ще колись сходити у Курбаса. Можливо навіть не на «Лісову пісню», а на яку-небудь іншу постановку. А чому б і ні? Не одним же футболом жити.

До речі, в Курбаса роблять ремонт, то ж там вже незабаром може стати ще краще.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Постійна читачка 14.07.2021 пише:

    Всі пости в один день

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*