Черговий рагулізм під час вакцинації, або як я отримав другу дозу

Черга

Минуло 28 днів від того часу як я вперше вакцинувався від зарази під назвою «Covid-19», а, отже, сьогодні я мав отримати другу дозу й завершити з цими ін’єкціями в «дупу».

Навчений гірким досвідом рагулізму під час отримання першої дози цього разу я вирішив бути мудрішим і за порадою сімейного лікаря (говорив мені, що в поліклініці роблять щеплення без проблем) записався на другу дозу вакцини у своїй поліклініці (1-а міська комунальна поліклініка) на вулиці Руська, 20 через особистий кабінет helsi.me.

Запис було здійснено ще 19 серпня на 9 годину ранку. Спеціально сьогодні, 25 серпня, я прокинувся раніше, добре поснідав і попрямував до обраного пункту щеплення. Те, що я побачив на місці стало для мене справжнім шоком.

Приходжу під кабінет щеплення, а переді мною вишикувалося близько 40 чоловік. Говорю людям, що в мене запис, а їм начхати, цитую: «Тут нема запису, все жива черга». Звертаюся у реєстратуру, до головного лікаря, але зрушень немає. Мене культурно посилають.

Дивуюся нашим людям, які нічого не роблять, а чемно терплять у черзі. Десь подумалося, що можливо черга буде проходити швидко, але цього не було. Відпускали людей з інтервалом в 5-10 хвилин.

Нічого іншого не залишалося як звернутися на гарячу лінію міста. Останнім часом вона дозволяє вирішувати проблеми.

Також читайте:   Коли ангіна не дає спокою

Ви не повірите, але за якихось хвилин п’ятнадцять прийшла медсестра і сказала, що частина черги може пройти в інший кабінет. За її словами, саме в ньому також колять другу дозу вакцини «Модерна».

Йдемо і знову натрапляю на рагулізм. Лікарка каже щоб в кабінеті лишилося чоловік зо десять, а решта йшли на коридор. У вашого автора вже перестали витримувати нерви і я почав тупо рипіти на, як виявилося, злісного головного лікаря. Який він головуючий якщо не може вирішити проблему нормального обслуговування людей? Він лише бідкався що у всьому винен уряд. Далі ваш автор сказав що звернеться ще й на урядову лінію.

У момент проблема вирішилася. З’явилося п’ять кабінетів де роблять вакцину, черги як такої не стало. Ось у мене зразу виникають кілька питань:

1. Для чого людина має приходити у поліклініку й нервуватися бо всім пох?
2. Чому головний лікар не може забезпечити нормальне обслуговування людей. Ти ж головний лікар, ти – лице поліклініки.
3. Чому люди в черзі замість того щоб допомагати вирішувати проблему підтакують всім кому лише можна й згадують клятий совок і його черги?
4. Коли ми вже відійдемо від дурацького совка?

Особисто я зіпсував собі настрій на цілий день.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. FireFly 25.08.2021 пише:

    Отакої… А я думала, що у Центрі Довженка був суцільний жах – мало не побилися люди в черзі. Виявляється, ні. Гран-прі отримує… поліклініка на Руській 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*