Як себе поводити під час бурі чи грози

буря

Ну, що, друзі? Хто з вас не потрапив у грозу, яка в ці дні була в нашому місті? Думаю, що таких людей є мало, адже синоптики то не прогнозували погіршення погодніх умов. Ваш автор винятком не став. Так, як я змок перед футбольним поєдинком львівських «Карпат» проти «Рубікона», я вже давне пригадую, настільки все було кепсько.

Вчорашній день винятком не став. Ігор Батькович знову потрапив у грозу, але вже був мудрішим, адже зумів вчасно сховатися й мав запасний одяг.

У сьогоднішньому пості спроубю дати кілька порад людям, які подорожують, багато гуляють і цілком реально можуть потрапити у грозу.

Отже, перш за все влітку треба мати запасний одяг: футболку, шорти, труси. Щоб не було так, що ви намокли, а переодягтися немає в що. Добре, коли по дорозі є до кого втекти, а якщо ж доводиться йти додому мокрим чи їхати у громадському транспорті, то як тоді бути?

Особисто мене часто виручає термобілизна. Вона й не сильно парить і зберігає тепло, коли стає холоднувато. А після дощу, до слова, температура повітря істотно погіршується. Термобілизну я замовляю, як правило, тут: https://extremstyle.ua/ru/catalog/termobele.

термобілизна

Ще би радив носити з собою дощовик. Не так багато вже він коштує, але все ж хоч якось допоможе добігти до укриття.

У жодному разі не залишатися під деревами чи стовпами. Розумію, гроза «накриває», не хочеться йти геть, дощ не так падає як не відкритій місцевості, але все ж з лісу або парку треба втікати. Вчорашній випадок у Стрийському парку цьому приклад. Пара молодих людей сиділа під час грози під деревами, воно впало і, як кажуть, їм подякували у цьому житті. Тому, під деревами стояти не можна, а тим більше біля високих.

А ще рекомендував би вимикати мобільні телефони. Ви навіть не розумієте, яку небезпеку вони собою представляють.

Воробус в останні роки став затятим велосипедистом. Так ось, якщо ви десь подорожуєте на двохколісному, то під час грози злізьте з нього, поставте збоку і десь сховайтеся. Тим самим ви зумієте зберегти здоров’я своє і здоров’я оточуючих.

Не залишайтеся на на вершині гори. Щоб вас не вбило блискавкою потрібно спуститися якомога нижче.

Якщо ж стоїть намет, то дивіться аби він був поставлений так, щоб на нього не впало те ж дерево.

наслідки грози у Львові

А ще краще просто дивитися прогноз погоди. Зараз є багато сервісів, які дозволяють відстежувати точний прогноз погоди. Бережіть себе та намагайтесь десь заховатися в безпечне місце на час бурі чи грози…Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. FireFly 02.08.2021 пише:

    А ще не можна під час грози мити посуд, приймати душ і взагалі взаємодіяти з водою. Про це я дізналась нещодавно з інтернетної статті.
    Під тропічну зливу ми теж потрапили. В суботу. Шторм налетів буквально за 1-2 хвилини. Ми в цей час були на Народному ринку на Сихові, всередині. Якоїсь миті я навіть злякалась, що обвалиться дах прямо на голови продавцям і нам. А висота даху там метрів 10 чи 15 напевно. Надворі все гуділо та шуміло так, що доводилось дуже голосно говорити, щоб людина тебе почула. Додому йшли по кісточки у воді.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*