Владислав Лисенко: «Сподобався рівень команд Кубку Волинської Газети 2021»

Владислав Лисенко

У перерві між матчами «Кубку Волинської Газети 2021» клубній пресслужбі ФК «Галицька здоба» вдалося поспілкуватися із майстром спорту України, тренером ФК «ХІТ» Владиславом Лисенком, який на цьому турнірі встиг зіграти за нашу команду.

– Владиславе, перше запитання, яке я задам, чи сподівалися що саме Вас визнають кращим воротарем незалежної України за 30-ть років?

– Звичайно, що ні. Достойних конкурентів не бракувало. Дуже приємно, що кращим обрали саме мене.

– Тепер до «Кубку Волинської Газети 2021». Як вам турнір?

– Хороший аматорський команд, на який приїхало багато команд непоганого рівня. Це вкотре показали чвертьфінальні та півфінальні серії. Шкода що «Галицька здоба» не зуміла вийти у фінал (розмова відбулася після півфінального двобою «пекарів» із «Форцою»). Тепер будемо боротися за третє місце.

– Чого не вистачило «червоно-жовтим» для перемоги у півфіналі?

– Так склалися обставини. Розумієте, у таких матчах все вирішує перший забитий гол. Його забив суперник, ми свої моменти не реалізували, допустилися прикрих помилок у захисті й, у підсумку, програли.

– Кілька слів про «Галицьку здобу», в якій Ви, до слова, дебютували.

– Слідкую за «пекарями» вже давно, підписаний на сторінку команди у соціальній мережі фейсбук, плюс тренер (Сергій Тригубець – авт.) – це мій давній друг.

– Чим зараз займаєтеся і чи не плануєте знову повернутися у професійний спорт?

– Чотири роки тому я завершив професійну кар’єру, працюю тренером воротарів у ФК «ХІТ». Проте, керівництво клубу через проблеми із воротарями (здоров’я, психологія) заявляють мене на сезон для підстраховки. Буває інколи й виходжу на майданчик.

– Побажання всім поціновувачам гри «5×5».

– У першу чергу бажаю всім здоров’я, любити футзал. Тим, хто грає в цю гру – професійно зростати, а хто вболіває – отримувати задоволення від гри улюбленої команди.

Розмовляв Ігор Воробій, пресслужба ФК «Галицька здоба».Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*