Зустріч Воробуса з мером Славути. Частина перша

Воробус і мер Славути

Публікуємо першу частину інтерв’ю зустрічі автора блогу з мером міста Славута.

Все менше часу залишається до часу, коли у місті Славута що на Хмельниччині відбудеться матч-відповідь другого попереднього раунду Кубка України з футзалу між ФК «Галицька здоба» і ФК «Славута». Нагадаємо, перше протистояння цих команд завершилося бойовою нічиєю – 4:4.

Напередодні цієї гри прес-службі «пекарів» вдалося зустрітися із міським головою Славути п. Василем Сидором, який окрім справ міста торкнувся й майбутнього футзального матчу. Що з цього вийшло читайте нижче.

– п. Василю, футзал дуже активно розвивається у вашому регіоні. Зокрема, ФК «Славута» вже зараз виступає у Першій лізі України та його активно сватають у найсильніший дивізіон вже наступного року.
– У першу чергу хочу повідомити, що ініціатором створення клубу були люди, які люблять футзал. Це стосується Івана Заставського, Олександра Баландюка та Сергія Люцепернюка, які ініціювали ремонт залу, знайшли футзалістів, тренера і, як бачимо, результат не забарився. Міська Рада нікому не відмовляє й всіляко намагається допомогти клубу заради розвитку спорту в регіоні. Згадувані вище люди не прийшли на готове, а постійно прагнуть до удосконалення.

– СК «Здоров’я», де проводить свої матчі футзальний клуб «Славута» перебуває у задовільному стані. Як влада міста буде вирішувати цю проблему?
– Зараз ми проводимо тендер на проектування спорткомплексу. По самому залі можу сказати, що він знаходиться в оренді й ми не можемо вкладати туди великі кошти. Маю надію, що у недалекому майбутньому повністю весь спорткомплекс стане нашою власністю й ми зможемо зробити там повноцінну реконструкцію. Повірте, ми зацікавлені в тому щоб зал виглядав значно краще.

– У вашому регіоні дуже популярним є футзал, а як на рахунок інших видів спорту?
– У нас окрім гри «5×5» активно розвивається й великий футбол, зокрема жіночий. Крім того зараз є можливість розвиватися іншими видами спорту, для прикладу тією ж легкою атлетикою на базі ДЮСШ. У даній ситуації якщо я бачу що в конкретному виді спорту є серйозний підхід, а ще краще толковий тренер, то Міська рада Славути готова до співпраці.

– Вже у неділю на ФК «Славута» зіграє матч-відповідь проти львівського колективу «Галицька здоба». Чого очікуєте від цієї гри й що знаєте про суперника?

– Знаю що «Галицька здоба» постійний учасник змагань не лише даного турніру. Буде не легко з вами. Тому, очікуємо приїзду «пекарів» до нашого міста з величезним нетерпінням й перемоги ФК «Славута» (сміється – авт.).

– Ваші побажання всім любителям спорту.

– Цінуйте те, що маєте. Допомагайте один одному, займайтеся спортом і будьте щасливі від того, що хтось щасливий, а не лише ви.

Далі буде…Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*