«Галицька здоба» розписала мирову з КІВС «Енергією 3» - Блог про Львів

«Галицька здоба» розписала мирову з КІВС «Енергією 3»

КІВС Енергія 3

11 грудня, свій п’ятий поєдинок у рамках регіонального відбору Другої ліги України провів футзальний клуб «Галицька здоба». Черговим суперником «пекарів» стала молода команда Клубу Ігрових видів спорту «Енергія 3».

До гри команди перебували на різних полюсах турнірної таблиці. Але, як показав вже звітний поєдинок молоді «енергетики» ні в чому не поступалися своєму супернику й за хорошого збігу обставин цілком могли розраховувати на три залікові бали.

Розпочали звітний поєдинок краще номінальні гості. Вже до третьої хвилини вони вели у рахунку – 2:0. Влучні удари на свій рахунок записали Ігор Михайлишин і Богдан Білюк. Звичайно, що у плани «червоно-жовтих» поразка не входила, але головний тренер Сергій Тригубець до кардинальних дій, таких як вихід п’ятого польового гравця, не вдавався.

Як виявиться згодом, таких хід був виправданий, адже вже на 9-й хвилині Андрій Коваль, вдало зігравши на добиванні, один м’яч відквитав. А на останній хвилині першого тайму вже граючий тренер «червоно-жовтих» не залишив шансів кіперу КІВС «Енергії 3» Юрію Яремчику.

Також читайте:   «Odessa Open Cup». Volume 1. Результати матчів першого ігрового дня

Здавалося після перерви команди розвинуть свій успіх і порадують нечисленних глядачів голами. Проте, цього не сталося.

Забивати могли як гравці ФК «Галицька здоба», так і КІВС «Енергії 3». У перших мегашанс втратив Сергій Тригубець, який обіграв воротаря, пробив і вже бачив «шкіряного» у сітці воріт, але Владислав Константінов виніс його з лінії воріт. У підопічних же Назара Станкевича найреальнішу нагоду відзначитися змарнував Максим Цар, після удару якого «сфера» влучила у поперечину.

2:2 – таки закономірна нічия, яка так виглядає більше задовольнила суперника.

ФК «Галицька здоба» – КІВС «Енергія 3» – 2:2 (2:2)

ФК «Галицька здоба»: Дзюба, Марухняк, Стегніцький, Стефанків, Мацик, Богданов, Тригубець, Янів, Коваль Журавчак

КІВС «Енергія 3»: Яремчук, Гураль, Король, Костантінов, Цар, Мурин, Білюк, Оленяк, Близнюк, Михайлишин

Голи: Коваль, 9, Тригубець, 15 – Михайлишин, 1, Оленяк, 2

Попередження: Стегніцький, 19, Дзюба, 21 – Михайлишин, 12.

Кращі гравці за версією пресслужби: Микола Богданов – Юрій Оленяк.