Визначились міста-господарі фіналів чотирьох ЛЧ та Євро-2022

Рига - 2022

Визначились міста-господарі фіналів чотирьох чоловічої Ліги Чемпіонів та Євро-2022 у жінок.

Офіційний сайт УЄФА повідомляє про рішення Виконкому УЄФА щодо фінальної стадії Ліги чемпіонів. Зокрема, повідомляється, що «Фінал чотирьох» футзальної Ліги чемпіонів сезону 2021/2022 р. р. проходитиме у Латвії на майданчику «Арени Рига». Зазначимо, що ця арена приймала у себе матчі фінальної стадії першого чемпіонату Європи (U-19), який проходив у 2019 році.

Нагадаємо, що учасниками «Фіналу чотирьох» футзальної Ліги чемпіонів сезону 2021/2022 р. р. стали іспанська «Барселона», російська «Тюмень», а також португальські «Спортінг» та «Бенфіка». Півфінальні матчі пройдуть 28 або 29 квітня, а матч за третє місце та фінал – 30 квітня або 1 травня.

Щодо жінок, то «Фінал чотирьох» жіночого чемпіонату Європи вдруге поспіль прийматиме Португалія. Приймаючим містом жіночого Євро знову стане Гондомар, а всі поєдинки проходитимуть на майданчику спорткомплексу «Павільяо Мультіусос». Саме ця арена приймала матчі «Фіналу чотирьох» першого чемпіонату Європи з футзалу серед жіночих збірних у 2019 році.

Півфінальні поєдинки «Фіналу чотирьох» жіночого чемпіонату Європи відбудуться 25 березня, а матч за третє місце та фінал – 27 березня. Нагадаємо, що учасниками «Фіналу чотирьох» жіночого Євро-2022 стали збірні України, Іспанії, Португалії та Росії. Саме ці команди грали у «Фіналі чотирьох» жіночого Євро-2019.

Зазначимо, що церемонія жеребкування півфінальних пар жіночого Євро проходитиме 28 січня у перерві матчу чоловічого чемпіонату Європи між збірними Португалії та України, який відбудеться у нідерландському Гронінгені.

Автор статті: Terentyev.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*