«Lviv Open cup 2022». Представляємо суперників - Блог про Львів

«Lviv Open cup 2022». Представляємо суперників

Lviv open 2022

Матчем проти АФК «Фоктрот» (м. Київ) футзальний клуб «Галицька здоба» розпочне свої виступи на 18-ому за ліком Всеукраїнському турнірі «Lviv Open cup 2022». Окрім команди з Києва «пекарі» також зіграють проти ФК «Малинськ» (Рівне), МФК «Нові імена» (Львів) та «Brevant» (Вінниця).

Представляємо суперників

АФК «Фокстрот» представляє столицю нашої держави. Клуб засновано у 2017 році.
Президент – Виходцев Павло
Капітан – Петрук Віталій
Кольори – «біло-помаранчеві».

Досягнення:
– бронзовий призер «Open Summer cup 2019»;
– бронзовий призер чемпіонату Києва 2018-2019 років;
– срібний призер чемпіонату Києва 2021 року.

Історія протистоянь

За весь час існування майбутні суперники зустрічалися між собою чотири рази і у всіх цих матчах «вікторії» здобувала лише наша команда. Востаннє команди зустрічалися мі жсобою минулого року й тоді підопічні Сергія Тригубця перемогли – 6:2.

Початок протистояння ФК «Галицька здоба» – АФК «Фокстрот» заплановано на 8 січня, 10 годину ранку.

ФК «Малинськ»
– аматорський футбольний клуб з села Малинськ Рівненського району Рівненської області.

Засновано в 2009 році.

Президент – Онищук Василь

Головний тренер – Шандрук Олег

Досягнення:

– Чемпіонат РОО ВФСТ «КОЛОС» 2010 — 1-ше місце;
– Кубок РОО ВФСТ »КОЛОС» – 1-ше місце
– Всеукраїнські змагання в м. Переяслав-Хмельницький Київської області (03-06.10.2010р) — 3-тє місце;
– Переможець першості Рівненської області з футболу у 2 Лізі (1): 2012;
– Чемпіон Рівненської області з футболу (1): 2019;
– Срібний призер чемпіонату Рівненської області з футболу (4): 2013, 2016, 2017, 2018;
– Бронзовий призер чемпіонату Рівненської області з футболу (1): 2015;
– Володар Кубка Рівненщини з футболу (2): 2013, 2016;
– Володар Суперкубка Рівненської області з футболу (1): 2019;
– Кубок України з футболу серед аматорів 2015 – 1/16 фіналу;
– Бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед аматорів (1): 2018/2019.

Також читайте:   Ігор Москвичов: «Все майже так, як і минулого року»

Жодного разу майбутні суперники між собою не зустрічалися.

Початок протистояння ФК «Галицька здоба» – ФК «Малинськ» заплановано на 8 січня, 13 годину 20 хвилин.

МФК «Нові імена» (Львів) засновано в 2008 році.

Президент – Крупчук Володимир
Капітан і граючий тренер – Нікітін Сергій
Кольори: «синьо-білі».

Особливого представлення наш майбутній суперник не потребує, адже за весь час існування колективів до сьогоднішнього протистояння команди зустрічалися десять разів. У восьми матчах перемогу святкували «червоно-жовті», одна звитяга на рахунку «імен», ще один раз майбутні суперники розходилися миром.