Переваги професійної косметики для обличчя

професійна косметика для обличчя

Велика кількість онлайн-рецептів для догляду за обличчям і простих наборів для домашнього використання здатні зробити кожного експертом з догляду за шкірою. Насправді професійна косметика має ряд переваг.

1. Професійні засоби для обличчя містять сильніші інгредієнти

Рецепти догляду за обличчям своїми руками чудово підходять для регулярного очищення в домашніх умовах. Однак кожен, хто спробував професійну косметику на собі, визнає, що дія продуктів просто неоднакова. Причина, чому масмаркетівський догляд за обличчям не такий сильний, полягає в тому, що ці продукти були розроблені таким чином, щоб мати мінімальний ризик для якомога більшої аудиторії. Коли Ви вибираєте професійну косметику для обличчя, косметолог оцінить точні потреби вашого типу шкіри та способу життя та запитає Вас про Ваші конкретні цілі. Це дозволить косметологу визначити, які продукти матимуть найкращий ефект, уникаючи будь-яких, які можуть бути занадто жорсткими або просто неефективними для Вашого типу шкіри.

До речі, українська професійна косметика для обличчя нічим не поступається провідним світовим брендам.

косметика Tanoya

2. Професійний пілінг обличчя глибший

Набагато глибше, ніж пілінг, призначений для домашнього використання, професійний пілінг повністю видаляє перший шар шкіри, щоб виявити м’який шар під ним. Як Ви можете собі уявити, цей рівень відлущування повинен виконуватися у рамках певної послідовності процедур, щоб уникнути пошкодження щойно відкритого шару шкіри.

3. Очищення обличчя сприяє детоксикації

Упродовж днів, тижнів, місяців і років наша шкіра піддається впливу незліченної кількості забруднюючих речовин у вигляді поту, мікробів, бруду та бруду. Накопичення цих речовин у наших порах може призвести до небажаних проривів і тьмяності. Професійний догляд за обличчям відкриває пори і ретельно їх очищає, видаляючи токсини і роблячи шкіру набагато гладкішою та яскравішою.

4. Догляд за обличчям може допомогти побороти старіння

Незалежно від того, що ми робимо і наскільки ми обережні, щоб мінімізувати вплив сонця на нашу шкіру протягом нашого життя, наша шкіра неминуче втратить частину своєї еластичності з віком. Використання професійної косметики для обличчя надає Вашій шкірі додаткову еластичність і запобігає передчасному утворенню глибоких зморшок.

догляд за обличчям

5. Специфічні стани шкіри

Як я вже згадувала на початку цієї статті, догляд за обличчям своїми руками може бути корисним для тих, у кого в цілому здорова шкіра, але конкретні проблеми вимагають конкретних рішень. Якщо ви страждаєте від діагностованих акне, розацеа, дерматиту, рубців та/або грибкових інфекцій, професійний догляд за обличчям – чи не єдиний вихід.

6. Особливі випадки

Нарешті, професійні процедури для обличчя – це ідеальний спосіб побалувати себе за кілька тижнів до дня весілля або в очікуванні відпустки. Окрім насолоди чистою та яскравою шкірою, процедура також допоможе Вам розслабитися та насолодитися цими важливими етапами.

Автор статті: Януся.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*