Воробус лисий. Що сталося?

Лисий Воробус

Воробус вирішив щось змінити у житті й розпочав зі зачіски. Вже стільки розмов ходить у громадськості чому він поголився під «0», що вже не знаю що й сказати. Найпопулярніші я зараз викладу у світ.

Отже, чому збрив волосся автор блогу? Варіанти наступні:

1. Воші.

Їздить той Воробус вічно кудись, шляється по тих літаках, потягах, що й набрався вошей. А щоб знешкодити їх необхідно вибритися повністю й вони зникнуть з голови. Саме так я і зробив.

2. Онкохворий.

Тьху-тьху, не дай Боже. Але, і такий варіант мені також казали. Ніби ті, хо маю проблеми зі здоров’ям якраз ось так і виголюються.

3. Програв суперечку.

Кажуть що Воробус любить грати в азартні ігри. Часто він щось програє й на цей раз він догрався. Суперник жаліти його не став і змусив вистригти все волосся яке є. Тепер «пташеня» не буде більше бавитися в ці забави.

Також читайте:   Володимир Крупчук в гостях у Воробуса

4. Хоче змінити імідж.

Також подейкують, що «ворбі» давно кажуть змінити імідж. Ставши лисим, на нього будуть більше «клювати» дівчата й можливо нарешті він одружиться. Лисина додає вульгарності, а дівчата люблять таку поведінку.

5. Це черговий піар-хід.

Колись йому дали тягла, колись він вже двічі одружився і тепер у черговий раз треба до себе привернути увагу. Хоча, враховуючи вік, не думаю що він би таке робив.

А ще Воробуса почали порівнювати із Дмитром Гордоном, Він Дізельом, Фантомасом і навіть з Шайтаничем. Як ви думаєте, чому це так і на кого він дійсно схожий?

Автор статті: kiler.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Vaniaslavuta 08.02.2022 пише:

    Я знаю точну відповідь

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*