Як підтримати Українську Армію?

Армія

Багато говорити не буду, як і робити вступних дописів. Україна в небезпеці й все це через клятого ворога – Росію, яка 24 лютого зранку нагло напала на нашу державу.

Вже 5-ть днів наша доблесна армія чинить гідний опір противнику, не даючи захопити міста нашої неньки. Звичайно, без втрат не обходиться, таке вже життя. Проте, щоб наші Збройні Сили України могли гідно відбивати атаки противника треба їх підтримувати. Хтось здає кров, хтось організовує збір продуктів, а хтось пересилає кошти. Саме в цьому пості спробую описати шляхи оплат, чи як їх там ще назвати.

Як саме можна перерахувати гроші українській армії?

1. «Вовина» тисяча.

Так, розумію, ви зробили ін’єкції, хотіли на подаровану тисячу сходити в театри, кінотеатри, зробити собі абонемент у фітнес-центри і так далі. Але, зараз явно не до цього. Все що є у залишку треба відправляти на армію Як саме це зробити? Заходите, для прикладу, у монобанк, вибираєте віртуальну картку, потім «куди витратити кошти» і далі є фонд «Повернись живим». Далі ж просто ввести необхідні реквізити.

2. «Бонус +» у Приватбанку.

Пригадуєте колись була фішка розраховуватися карткою «привату» у різноманітних торговельних мережах? Потім багато суб’єктів підприємництва її прикрило й ці кошти так і залишилися у вас на рахунку. Так ось, зайдіть у свій кабінет Приват 24, виберіть картку «Бонус+», далі натисніть «добро» і далі є перерахувати кошти на армію. Кожна копійка зараз важлива.

3. «Fishka».

За допомогою цієї картки кошти також можна відправити на нашу армію. Необхідно зайти в особистий кабінет, вибрати пункт меню «Fishka pay» – «Благодійність» – «На допомогу армії України» – обрати необхідну суму коштів (мінімум 20-ть гривень) і відправити на допомогу армії.

4. Фонд «Повернись живим».

Сьогодні зранку у мережі інтернет з’явилася інформація, що на горі людей хочуть заробити й шахраї, які створили схожий до оригіналу сайт. Так ось, адреси, на які треба надсилати кошти наступні:

savelife.in.ua
comebackalive.in.ua

Заходите на сайт, є кнопочка у верхньому куті «долучитись» і всі необхідні реквізити.

Разом до перемоги! Слава Україні – Героям Слава!Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 02.03.2022 пише:

  Не варто забувати і про спеціальні рахунки нацбанку. Для тих хто переказує з-за кордону, там є реквізити рахунків нацбанку України в закордонних банках. Це дає можливість робити перекази в локальний банк в тутешній валюті і з мінімум комісії.

  Підтримка армії:

  https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

  Гуманітарна підтримка:

  https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-rahunok-dlya-gumanitarnoyi-dopomogi-ukrayintsyam-postrajdalim-vid-rosiyskoyi-agresiyi

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*