Кубок Португалії – 2022: «Спортінг» вчетверте поспіль став володарем трофею - Блог про Львів

Кубок Португалії – 2022: «Спортінг» вчетверте поспіль став володарем трофею

Бенфіка - Спортинг

У Сінеші відбувся фінальний матч Кубку Португалії сезону 2021/2022. За право стати володарем цього почесного трофею у фіналі боролись гранди португальського футзалу – «Спортінг» та «Бенфіка». Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані фіналу.

20 травня.

«Спортінг» – «Бенфіка» – 4:3
Голи: Томаш Пасу (1, 35), Ерік Мендоса (14), Естебан (29) – Чишкала (16), Вінісіус Роша (16, 21)
Попередження: Кавінато (22), Мерлім (27), Пані Варела (33) – Фігейра (6), Вінісіус Роша (9), Ромуло (16), Жакаре (23), Чишкала (29), Артур (39)
На 34-й хвилині Кардинал («Спортінг») не реалізував 10-метровий (воротар).

Таким чином, «Спортінг» став 9-разовим володарем Кубку Португалії. Більше того – «біло-зелені» виграли цей трофей вчетверте поспіль.

До речі, Коротко про вчорашню перемогу

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:2 Ворскла (відео)

1. “Спортінга” у Кубку Португалії. “Біло-зелені” заволоділи цим трофеєм вже дев’ятий раз, і тепер вони за кількістю здобутих національних Кубків випереджають “Бенфіку” на два титули.
2. Більше за “Спортінг” наразі Кубок Португалії ніхто не здобував.
3. “Спортінг” здобув Кубок Португалії вчетверте поспіль.
4. Останній завойований Кубок Португалії для Кардинала у складі “левів”. Чи завоює він своє останнє чемпіонство зі “Спортінгом”?
5. Нуно Діаш. Відтепер цей тренер – 6-разовий чемпіон Португалії, 6-разовий володар Кубку Португалії, 6-разовий володар Суперкубку Португалії, 4-разовий володар Почесного Кубку, 3-разовий володар Кубку Ліги, 2-разовий переможець Ліги чемпіонів.

Чи стане Нуно Діаш 7-разовим чемпіоном Португалії?