«Руський воєнний Корабель ВСЬО». Черги за маркою вражають

Марка

Ну, що, друзі, розпочалася друга сесія культового фільму про марку «російський корабель». Вчора, 23 травня, о 14 годині стартував офіційний продаж.

Звичайно вже є свої приколи. Тому, всідайтеся зручно, беріть каву з круасаном і вперед.

Отож, 23 травня знову увійшло в історію. Саме в цей день Укрпошта на чолі зі своїм «меном» Igor Smelyansky запустили продаж другої серії марки про корабель. На цей раз вони ще додали надпис «ВСЬО». Керівник Укрпошти анонсував продаж з 14 годині, обіцяв що більше двох листів у руки давати не будуть, але це лише обіцяв.

На цей раз автор блогу вже не стояв у черзі, не лазив по відділеннях, а просто слухав те, що про що розповідали друзі та просто знайомі. Думаю всі бачили яка черга вишукувалася у Києві. Там з самого ранку вже було безліч бажаючих придбати марку. Аналогічна ситуація відбувалася й у Львові біля Головної пошти. Черги прирівнюються до черг у СРСР за хлібом, молоком. Отак Укрпошта стала мега популярною. Раніше тут попит був лише після 20 чисел, коли ті, хто не вміють оплачувати за комунальні послуги через інтернет вставали в чергу. До речі, цікаво як зараз почувають себе ці люди. Уявіть собі прийшла бабуся оплатити за електроенергію, а там черга з 1000 людей. І що робити? Битися? Чув що у Львові вже й до такого доходило. Як і у місті Рівне покупцям спершу продавали по 5 листів марок у руки й лише після конфліктів повернулися до раніше анонсованих дві на рило.

Що далі? Згадуваний Igor Smelyansky у своєму фейсбуці не приховує радості від популярності марки. Користувачі інтернет-мережі вже його цькують що яку б він зараз марку не випустив, та буде популярною. Відколи то українці так захопилися філателією?

Далі цитую Ігорка:

«Доброї ночі з Майдану!
Як і обіцяв провів сьогодні день з нашими клієнтами та залишався поки не підписав останній конверт, листівку та навіть гроші Радий, зо зміг подарувати тисячам людей трохи позитивних емоцій.
Дякую ще раз тим тисячам людей, які прийшли сьогодні до нас в Укрпошта по всій країні. За день – було куплено біля 800 тисяч марок, не рахуючи конверти, майки, листівки і т.п. Не без помилок, але день пройшов успішно. Чи десь хтось продав друзям марки серед наших працівників, чи не всі видав на продаж? Так. Це людський фактор і будемо з цим розбиратися.
Тепер що до планів на завтра.
1. Київ: Головпоштамп. Всі хто записався, отримають завтра марки, а також зможуть їх погасити. Початок о 9:00. Починаємо з номера 1167 для купівлі. Погашення – починаємо зі списку який склав пан Андрій, і потім з номера 436. Будь ласка – жодних нових списків. Лише ті, хто був сьогодні. Якщо Ви прийдете о 5 ранку і почнете їх складати – ні, марки Ви купити не зможете. Але зможете купити онлайн чи 27 травня у відділеннях.
2. Якщо десь залишились марки, вони будуть продаватись, але як Ви бачите їх не багато.
3. Завтра, о 11:00 стартують онлайн продажі на 4 найбільших українських майданчиках. О 10:55 я дам посилання тут і на телеграм каналі. https://t.me/igorsmelyansky. Дуже сподіваюсь, що попри потужні атаки (сьогодні до 4.5 мільйонів ботів) більшість майданчиків буде працювати. Чому не даю посилання зараз? Щоб не давати час налаштувати атаку.
4. Наступні продажі марок у відділеннях будуть 27 травня. Завчасно оголосимо і дамо лист відділень (1500) де будуть продаватись марки».

Чує моє серце, що сьогодні майданчики для продажу в інтернеті всі успішно «підуть спатки». А ви так не думаєте? Всі хочуть цю марку. Хоча мені здається футболка виглядає цікавішою.

Також читайте:   Кучухідзе: «Україна повинна ввести нульовий податок на виграш, щоб бути нарівні з провідними європейськими операторами»

P.S. Будьте уважними при продажі марок з рук. Там теж почастішали випадки липових екземплярів.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 24.05.2022 пише:

    Майданчики вже пішли спатки. Усі 🙂 Цілком очікувано.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*