100 днів незламності України перед окупантом

100 днів війни

3 червня 2022 року – 100 днів незламності України перед окупантом, який 24 лютого 2022 року оголосив про початок так званої «спеціальної військової операції», що насправді є повномасштабною війною.

Діти, які приїхали до Львова на час війни з Київської, Луганської, Донецької, Сумської та ін. областей, що є учасниками проєкту «Діти країни: розваги для відваги» на локації «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека», де організатором і куратором – заступник директора Оксана Кумецька, поділилися на дві групи. З молодшою групою провели психологічні техніки виходу зі стресу п. Мирослава Чорна (методист ліцею № 8 Львівської міської ради) та п. Валентина. Старша група на запрошення голови Львівської ОВА Максима Козицького доєдналася до плетіння маскувальних сіток в сквері «На валах», де були присутні Іван Собко, заступник голови Львівської ОВА, Ольга Котовська, заступник директора Департаменту освіти і науки Львівської ОВА, Ореслава Хомик, яка від Департаменту освіти і науки Львівської ОВА курує позашкілля, та Роман Пастушенко, заступник директора Львівського обласного Будинку вчителя.

Учасники проєкту «Діти країни: розваги для відваги» змогли побачити фотопроєкт, що називається «100 днів лютого». Він є рефлексією фотографів з Києва, Львова, Одеси та Ужгорода на війну. Світлини цього проєкту вражають. Їх – 40. Вони висвітлюють події повномасштабної війни в Україні. Про це зазначили у пресслужбі Львівської ОВА. На знімках можна побачити, як діти прощаються зі своїми татусями, сім’ї ховаються від обстрілів у бомбосховищах, матері проводять в останню путь синів, які загинули, боронячи Україну від окупанта та ін.

Під час заходу зачитували приємні новини. Пресслужба Львівської ОВА повідомила, що за сто днів війни сили Повітряного командування «Захід» збили у небі над Львівщиною 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога.

Діти написали листи воїнам ЗСУ, дали інтерв’ю ЗМІ. Відчувається, що вони дуже хочуть додому. А ще, щоб скоріше закінчилася війна. Наприклад, Тая Зубкова з Донецької області написала: «Хай скоріш закінчиться війна! Щоб наші хлопці перемогли». Вона мріє, щоб діти дочекались своїх татусів. Її сестричка Анастасія Зубкова хоче якнайшвидше додому. Дівчинка намалювала будинок і сердечка, через які посилає свою любов у рідну домівку.

Автор статті: Наталя Звольська.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*