Чому дівчата так люблять ходити у штанях

Спіднция

Незважаючи на те, що останнім часом ночі стали холоднішими чим були, але все ж класно коли надворі літо. Можна не одягати теплий, набридлий одяг, довго гуляти, спати при відчинених вікнах і найголовніше дивитися які у нас красиві дівчата.

Щоправда, є один момент, який мені та багатьом чоловікам дуже не подобається. Ну, я розумію там взимку, ранньою весною наші любимі ходять у штанях. Але, вибачте мені влітку, коли тільки й треба ходити у спідничках, у сукнях, вони все рівно натягають штани й ходять як хлопи. Хоча, на різний товар є свій покупець. Є й такі чоловіки, які полюбляють дивитися на жіночі … через призму штанів.

Я ж, все-таки, повертаюся до теми штанів і дівчат. Чому вони так люблять їх носити?

1. Хочуть бути головними

Штани переважно асоціюються з чоловіками, а чоловіки – це хто? Вірно, представники сильної статі. Ось саме зі штанами жінка відчуває себе сильною, головною і так далі. Ну, я думаю не треба зайвий раз повторювати що я маю на увазі.

2. Мають погану фігуру

Це стосується всього: тіла, ніг. Деякі мають криві ноги й бояться їх показати суспільству. Але, я вважаю немає що соромитися. У когось ніс кривий, хтось лисий, в когось ноги. То що тоді не одягати дівчині спідницю? Ну, маразм якийсь.

Також читайте:   А давайте про комплекси?

3. Не хочуть голити ноги

Такий варіант підказав мені нещодавно хороший знайомий. Дядько каже, що зараз все дороге, треба станок, йти в магазин. А так одягнула штани й нічого не треба робити. Але, з іншої сторони ця ж дівчина може мати хлопця, чоловіка. Він ж колись та й побачить ці ноги. Тому, думаю цей варіант швидше утопія.

4. Чоловіча енергетика

Штани — це частина чоловічого гардеробу. Тому з погляду енергетики, припиняючи носити спідниці, жінка поступово втрачає все те, що робить її жінкою. Можна сказати, у вас з’являються чоловічі риси характеру: твердість, владність, брутальність і навіть розв’язність. І навпаки, варто лише вдягнути спідницю й одразу можна відчути в собі ніжність і м’якість.

5. Дівчині на все начхати

До сукні й спідниць найчастіше взувають високі підбори, добирають прикраси та інші аксесуари. Що це означає? А те, що й презентувати себе дівчина буде відповідним чином: тримати поставу, стежити за мовою і поведінкою. Що вже говорити про ходу: вона набуває граційності. Навіть у холодну пору року можна носити спідниці, варто лише вдягнути більш щільні колготки.

А так коли вдягнула штани, то все… Цікавість пропадає.

Носити чи не носити спідницю – це індивідуальний вибір кожної жінки. Найголовніше аби вам було зручно.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 16.06.2022 пише:

    Тому що це банально зручно. Чоловіки колись теж в хітонах ходили, але швидко зметикували, що це незручно і перевдяглись у штани. А тепер не хочуть поступатись жінкам своєю монополією )))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*