Як вибирати металопластикові вікна?

Як вибирати металопластикові вікна?

Металопластикові вікна вже десятки років користуються великою популярністю. Вибір моделей з полівінілхлориду (ПВХ) настільки широкий, що часом важко визначитися з покупкою. На що звернути особливу увагу, замовляючи нові вікна для будинку чи квартири? А дізнатися про ціни та замовити вікна можна тут: https://www.алиас.укр/ceny-2.

Пластикові вікна відрізняються добрими технічними характеристиками. Будучи міцними, стійкими до погодніх умов і впливу хімічних речовин, вони прослужать Вам десятки років. Встановлені професіоналами, такі вікна мають добру герметичність, тому у приміщеннях, які не провітрюються, також може бути потрібне встановлення системи мікро вентиляції для забезпечення циркуляції повітря.

Вікна ПВХ мають естетичний зовнішній вигляд. Незважаючи на те, що пластикові вікна у нас все ще асоціюються з білим кольором рам, у пропозиції виробників є широкий вибір кольорів, які ми можемо адаптувати під власні потреби.

Пластикові вікна – про що варто пам’ятати?

Важливим фактором, про який слід пам’ятати, є кількість камер у профілях. Більша кількість камер забезпечує кращі теплоізоляційні характеристики. 3-камерні вікна вже стали рідкістю, усе більш поширеним рішенням стають 5-и та навіть 8-камерні профілі. Не менш важливим є і профільний клас. Найвищий, позначений символом А, характеризується найбільшою шириною внутрішніх камер і товщиною зовнішніх стінок. Вибираючи металопластикові вікна з профілем класу А, можете розраховувати на їх високу міцність, стійкість до погодніх умов.

Вибираючи віконну фурнітуру, варто звернути особливу увагу на ущільнювачі для захисту від шуму, забезпечення водонепроникності й збереження тепла. У вікнах ПВХ зазвичай використовують гумові прокладки (EPDM) чи суміші EPDM і PVC (TPE). Чим більшою є товщина ущільнювача, тим краще.

Також на ринку можна знайти вікна зі звукоізоляційним склом, які можуть ефективно придушуть звуки, що доносяться ззовні з вулиці.

Сучасні пластикові моделі відрізняються оригінальним дизайном, який підходить як для сучасних, так і для традиційних інтер’єрів. Мінімалістичні форми ідеально підходять для кімнат в стилі лофт або скандинавського стилю. Вікна ПВХ, представлені в пропозиції відомих виробників, не тільки естетичні, але й стійкі до вологи та перепадів температур. За ці роки багато чого змінилося у віконній столярній промисловості!

Компанії, котрі займаються монтажем метало пластикових вікон, також зазвичай надають послуги по склінню балконів. Якщо Вам актуальна така інформація – ось лінк https://www.алиас.укр/balkony, де можна дізнатися більше про цю послугу.

Автор статті: inna.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*