Ставки на футбол особливості правильного та успішного парі

Як правильно робити ставки на футбол? Поради щодо ставок на спорт

футбол

Для того, щоб отримувати стабільний і постійний прибуток від ставки на футбол онлайн, необхідно мати чіткий перелік дій, які є допустимими і неприпустимими в процесі укладання парі. Моя мета полягає в тому, щоб максимально чітко та зрозуміло роз’яснити, як розібратися у ставках на футбол.

При реалізації цієї мети використовуватиму приклади, ситуації та стратегії з особистого досвіду. Я не можу гарантувати вам 100% прохідності ставки на футбол через інтернет, навіть якщо ви виконуватимете абсолютно всі пункти статті, але так ваші шанси на позитивний результат будуть значно вищими, ніж раніше.

Як ставити на футбол?

Якщо ви хочете знати, як розібратися у ставках на футбол, потрібно уважно вивчити цей матеріал, а також інші статті на таку тематику. Їх ви знайдете на нашому сайті, який надає повну інформацію про легальні букмекерські контори, а також вказує на всі позитивні та негативні сторони цих компаній. Крім цього ми розміщуємо величезну кількість іншої корисної інформації про ставки на футбол на завтра та інші спортивні події.

Існують різні варіанти ставок на футбол, але найпопулярнішими вважаються:

 • Результати зустрічі — тут беттеру пропонується вибрати одного переможця протистояння або поставити на нічийний результат. Ставка вважається виграшною лише за умови виконання обраної клієнтом події. Якщо результат виявиться зворотним, то незалежно від коефіцієнтів та інших факторів, кошти залишаються у букмекера.
 • Подвійний шанс — це ставки на футбольні матчі на те, що одна з команд не програє гру. Беттер отримає виграш у разі перемоги своєї команди, тоді як за нічиєї буде здійснено повернення з множенням на коефіцієнт 1.
 • Точний рахунок матчу — ця ставка має досить високі коефіцієнти, але, на жаль, дуже складно зробити правильний вибір. Її можна використовувати, якщо у команди є подібна тенденція грати з однаковим рахунком.
 • Ставки на гол однієї чи обох команд можна зробити ставку на футбол не тільки на який-небудь з таймів або весь матч, але й на голи у певні відрізки. Наприклад, якщо вивчивши статистику футбольного клубу ви відзначаєте, що вони часто забивають наприкінці, так що розумно поставити ставку на футбол на гол команди у другому таймі та гол з 75 по 90 хвилин.
 • Тотали та Фори – це стандартні варіанти для ставки, які є в кожній букмекерській конторі країни та світу. Можна використовувати як поодинці, так і в експресах.

Ось таким асортиментом запропоновані популярні варіанти ставок на спорт в якісних та надійних букмекерських конторах.

Поради щодо ставок на футбольні матчі

Кожна з перелічених порад дозволяє зрозуміти, як правильно робити ставки на футбол онлайн, саме тому при їх вивченні від вас буде потрібно сконцентрованість та уважність.

Представляю вашій увазі список найважливіших порад щодо ставок на футбол, отриманих в результаті особистих перемог та невдач:

 • Вибір протистояння .
 • Цінуйте гроші на ігровому рахунку.
 • Вчитеся контролювати емоції та азарт.
 • Не використовуйте наздоганяння.
 • Використання коефіцієнтів менше 1.30 і більше 1.90 це може призвести до програшу ставки.
 • Здійснюючи ставки в режимі Live, ви допускаєте більше помилок.

Кожна з перелічених порад може допомогти вам у той чи інший момент. Крім цього, я настійно рекомендую скористатися нашим сайтом і детальніше вивчити стратегії ставок на футбол та інші види спорту.

Автор статті: Sporter.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*