Ліга чемпіонів: визначились усі учасники Елітного раунду

Основний раунд

В останню суботу жовтня відбулись вирішальні матчі Основного раунду футзальної Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 р. р. у чотирьох групах Шляху «А» та трьох групах Шляху «Б». Пропонуємо Вашій увазі результати всіх зіграних поєдинків.

29 жовтня.

Шлях «А»

Група 1. Бельгія.
«Спортінг Париж» (Франція) – «Кайрат» (Казахстан) – 2:3
Голи: Болінья (32), Фінео (38) – Турсагулов (2), Кайо (24), Дієго Фаверо (30)
Попередження: Саадауі (18), Шаде (20) – Кайо Руіз (1), Санс (17)

«Андерлехт Футзал» – «Пальма Футзал» – 2:2
Голи: Едуардо (19), Томіч (21) – Дані Сальдісе (7), Тайєбі (37 – з 10-метрового)
Попередження: Діогу (11), Ронкальйо (24), Едуардо (28)

Група 2. Хорватія.

«Пула» (Хорватія) – «Аят» (Казахстан) – 5:2
Голи: Байсель (13), Грбіч (15), Міланович (18), Моравац (20, 26) – Валіуллін (19), Леандріньйо (24)
Попередження: Матая (16) – Валіуллін (20), Луан Марсело (33)

«Ново Врієме» (Хорватія) – «Спортінг» (Португалія) – 0:7
Голи: Соколов (6), Томаш Пасу (7), Зікі Те (10, 19), Уго Сілва (17, 36), Естебан (35)

Група 3. Мальта.

«Ховокубо» (Нідерланди) – «Добовець» (Словенія) – 0:3
Голи: Чех (32), Чуєць (39), Мордей (40)
Попередження: Разуані (19) – Чех (25)

«Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – «Барселона» (Іспанія) – 1:7
Голи: Олівейра Діас (12) – Серхіо Лосано (5, 7, 27), Феррао (19), Серхіо Гонсалес (21), Адольфо (24), Піто (30)
Попередження: Майкіньйо (34)

Група 4. Румунія.

«Халадаш» (Угорщина) – «Ураган» (Україна) – 4:4
Голи: Дрот (2), Рутай (28), Микитюк (30 – автогол), Каземіро (36) – С. Моспан (7), Дичук (15), Абакшин (23, 30)
Попередження: Рутай (22)

«Юнайтед Галац» (Румунія) – «Бенфіка» (Португалія) – 1:8
Голи: Чіреш (31) – Бруно Сінтра (3, 10), Жакаре (5, 14), Вінісіус Роша (20, 37), Лусіо Роша (24), Артур (35)
Попередження: Чіреш (32) – Афонсу Жезуш (39)

Отже, від Шляху «А» Основного раунду Ліги чемпіонів до Елітного раунду пробились іспанські «Пальма Футзал» та «Барселона», португальські «Спортінг» та «Бенфіка», хорватські «Ново Врієме» та «Пула», казахстанський «Кайрат», бельгійський «Андерлехт Футзал», мальтійський «Люксол Сент-Ендрюс», словенський «Добовець», український «Ураган» та румунський «Юнайтед Галац».

Також визначились чотири команди, які пройшли Шлях «Б» та потрапили до Основного раунду. Нагадаємо, що трохи раніше першим учасником Елітного раунду від Шляху «Б» Основного раунду став польський «Пяст», який виграв міні-турнір у групі 6. Тепер же до нього приєднались ще три переможці груп 5, 7 та 8.

Також читайте:   Футзал. Кубок УЄФА. Локомотив на останніх секундах програє Бенфіці путівку в фінал чотирьох (відео)

Група 5. Боснія і Герцеговина.

«Еребру» (Швеція) – «Лозніца-Град» (Сербія) – 3:6
Голи: Родрігес (6, 29, 31) – Росіч (3), Аврамович (16, 23, 36), Коцич (21 – з 6-метрового), Едуардо Дос Сантос (39)
Попередження: Гараса (11), Майкон (20), Родрігес (32) – Коцич (11), Періч (22)

«Мостар» (Боснія і Герцеговина) – «Араз» (Азербайджан) – 3:2
Голи: Аладжич (3, 12), Шешель (33) – Вітао (23), Андреу Варгас (34)
Попередження: Кахведжич (2), Аладжич (34) – Вітао (31), Вітіньйо (31), Кататау (39)

Група 7. Литва.

«Кампуксен Динамо» (Фінляндія) – «Петров» (Латвія) – 3:4
Голи: Вейна (19), М. Кютеля (20), Італо (30) – Рімкус (16, 33), Бабріс (21), Міцкевич (37)
Попередження: Ді Туліо (36) – Рожковський (29)

«Жальгіріс» – «Фелді Еболі» (Італія) – 2:7
Голи: Селусіо (4 – автогол), Вепе (12) – Гільєрмао (3, 34), Да Сілва (6), Венансіо (19 – з 10-метрового), Луізіньйо (30, 37), Фантачеле (40 – з 10-метрового)
Попередження: Алвеш Кардозу (12), Веслі (20), Рікардо (27), Мело (31) – Даль Чін (12), Гільєрмао (15), Селусіо (20)
Вилучення: Мело (33 – повторне попередження)

Група 8. Північна Македонія

«МІМЕЛ Лученець» (Словаччина) – «Діфферданж» (Люксембург) – 1:3
Голи: Дані Гурріду (40 – автогол) – Смержичка (18 – автогол), Дані Гурріду (25), Мартінес (39)
Попередження: Мартінес (8) – Дані Гурріду (28), Джо (28)

«Шкупі» (Північна Македонія) – «Хрудім» (Чехія) – 0:3
Голи: Капінья (6), Торрес (19), Доша (30)

Таким чином, окрім польського «Пясту», від Шляху «Б» Основного раунду до наступного етапу Ліги чемпіонів пройшли сербська «Лозніца-Град», італійський «Фелді Еболі» та чеський «Хрудім».

Загалом список команд, які подолали Основний раунд Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 р. р., виглядає так: «Пальма футзал», «Барселона» (обидві – Іспанія), «Бенфіка», «Спортінг» (обидві – Португалія), «Ново Врієме», «Пула» (обидві – Хорватія), «Кайрат» (Казахстан), «Андерлехт Футзал» (Бельгія), «Ураган» (Україна), «Юнайтед Галац» (Румунія), «Добовець» (Словенія), «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта), «Лозніца-Град» (Сербія), «Пяст» (Польща), «Фелді Еболі» (Італія), «Хрудім» (Чехія).

Жеребкування груп Елітного раунду Ліги чемпіонів відбудеться 3 листопада у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні. Матчі Елітного раунду проходитимуть з 22 по 27 листопада. До «Фіналу чотирьох», який відбудеться навесні 2023 року, потрапляють лише переможці кожної з чотирьох груп.

Автор статті: Terentyev.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*