10 найважливіших подій 2022 року у Львові - Блог про Львів

10 найважливіших подій 2022 року у Львові

Леокарт

Після того, як було підбито підсумки року в Україні, настала черга зробити таку ж процедуру у Львові. Що було цікавого у місті Лева дізнаємося вже незабаром. Вмощуємося зручніше.

Отже, якими були 10-ть найважливіших подій?

1. Ракетні удари по Львову.

Звичайно, тема війни в Україні є головною. Тому, Львів не залишився осторонь цій біді. По нашому місту також запускали ракети, гинули люди, руйнувалася інфраструктура. Те, що руйнувань було не так багато, як на Сході України треба завдячувати нашим воїнам ЗСУ та системі ППО. Без них та неї ми нікуди.

2. Блогу Воробуса виповнилося 13 років.

Мені приємно й сподіваюся вам також, що на протязі вже тривалого часу мені вдається вести сайт, який ви зараз читаєте. Так, він вже не такий популярний як колись, але ми ще зуміли вижити й продовжуємо радувати наших читачів новими постами. До слова, у 2022 році їх кількість «перевалила» за 10 000 (!).

Воробус

3. Перейменування вулиць.

Після масштабного вторгнення в Україну клятого ворога зі всім російським було вирішено закінчити. Вулиці, які хоч якусь мали належність до кацапського було перейменовано. Загалом таких змін відбулося близько 50-ти. Як один із прикладів Некрасова замінили на Героя – Юрія Руфа.

Вулиці Львова

4. Відкриття музею Науки.

Війна триває й поки що невідомо коли вона завершиться. Клята росія ніяк не вступиться з нашої землі. Тим не менше, незважаючи на війну, життя триває й навіть в умовах кризи з’являються нові цікаві заклади. Одним із таких нещодавно став у Львові – Музей Науки, який відкрили за адресою: вулиця Січових Стрільців, 7. Це класна локація для наших молодших братів і сестер й найголовніше – доступна по цінам.

Також читайте:   10 найважливіших подій 2014 року в Україні

Музей науки

5. Впровадження електронного квитка «Леокарт».

Коли починаю згадувати тему е-квитка у місті Лева, то одразу ж згадується прищик, який час від часу вискакує на непотрібному місці. Так само з електронною оплатою проїзду у громадському транспорті. То його запустили, то валідатори перестали працювати, то почали його «юзати» пільговики, потім війна. Зараз «ЛеоКарт» – це якась невдала інвестиція. Коли його повноцінно запустять питання відкрите.

Леокарт

6. Анджеліна Джолі відвідала наше місто.

7. Проблеми зі світлом.

Через пошкодження енергетичної інфраструктури у нашому місті також вимикають світло. На офіційному сайті Львівобленерго навіть є графік планових та аварійних відключень. Проте, наші люди собі дають раду в житті, закупивши генератори. Вони буквально на кожному кроці.

Без світла

8. Відкриття Макдональдсів.

McDonald’s відновив роботу чотирьох ресторанів у Львові після майже восьмимісячної паузи. Попередньо їх закрили через безпеку працівників. У компанії наголосили, що відновлення роботи можливе лише за умови закінчення війни. Проте, як бачимо навіть під час війни фаст-фуд почав працювати й у перші дні зібрав фурор серед відвідувачів.

Макдональдс

9. Допомога біженцям.

Львів, як і решта міст Західної України стали центром допомоги біженцям. Хоча, біженцям – це не гарне слово. Правильніше називати – тимчасово переселеним людям. У школах були створені місця для нічлігів, на вокзалах та автостанціях пункти обігріву та харчування. Згодом же місто відкрило три модульні містечка для ТПО.

10. Погодний колапс у Львові.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 29.12.2022 пише:

  Щодо Музею Науки. 350 грн за квиток на 2 години – не думаю, що це можна назвати доступною для багатьох вартістю. Якщо з дитиною піде хоча б один дорослий, це вже 700 грн. Але там справді є, на що подивитись. В принципі як подарунок на день народження чи якесь свято цілком може бути. Дуже добре, що такий музей з’явився у Львові. Такі речі треба популяризувати.

  • Vorobus 03.01.2023 пише:

   Так це не той Музей науки, який ви думаєте. Згадуваний у цьому пості доступний. Ціни на квитки туди вартують або 0 гривень, або ж чисто символічно пару гривень)

   • Arwenita 03.01.2023 пише:

    Я мала на увазі Музей науки, який відкрився в кінці грудня на Стрийській, 200а.

   • Arwenita 04.01.2023 пише:

    А за конкретику з адресою дякую. Про музей на Січових стрільців не знала. Обов’язково подивлюсь, що там.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*