Екоготелі: трендовий формат індустрії гостинності

Екоготелі: трендовий формат індустрії гостинності

Вже кілька років екологічні готелі користуються особливою популярністю серед туристів, які хочуть відпочити від міської метушні та споживацтва. Еко-тренд, опанувавши багато сфер економіки, не щадить і готелі. Сучасні, добре обладнані будівлі змінюються, щоб відповідати очікуванням все більшої кількості свідомих клієнтів, і дбати про благо нашої планети.

Звісно, що комфортабельні готельні об’єкти, розташовані серед непорушеної природи, є надзвичайно чарівними місцями для відпочинку. При цьому котеджі в еко-готелі посеред лісу чи високих гір – це проєкт, який не потребує руйнування природного середовища для реалізації інвестицій. Готелі, які вже існують відповідно до еко-тренду, стають будівлями, що відповідають високим стандартам і водночас екологічним рішенням. Екологічно чисті системи опалення, очищення води, кондиціонування, які споживають менше стандартної енергії та встановлення пристроїв, які мінімізують споживання енергії – це тільки початок. Готельні заклади, які хочуть стати екологічно чистими, порадують своїм природним декором і стравами в ресторані готелю, які виготовлені на основі натуральних інгредієнтів від місцевих постачальників.

Також читайте:   Похід Воробуса і компанії на Піп Іван Мармароський. Частина перша

Готелі реалізують сучасні рішення, засновані на принципах екологічності. Встановлюються автоматизовані системи керування світлом, які базуються на мінімальному енергоспоживанні, використання води мінімізовано завдяки встановленню тактильних кранів. Текстиль замінюють рідше, ресторатори в готелях орієнтуються на високу якість натуральних продуктів, а дизайн об’єкт віддає данину зелені та природній рослинності, що забезпечує тісний контакт з природою, незалежно від місця розташування та погодних умов

Люди, які чекають від готелю розкоші в безкомпромісній формі, можуть бути дещо здивовані екологічними рішеннями, але якщо брати до уваги екотренд-моду, вони готові піти на невеликі поступки в обмін на популяризацію екології. Клієнти, для яких важливе благо планети, а екологічне функціонування стало нормою, природно переймають модні готельні правила, такі як розділення сміття, використання багаторазового чи одноразового посуду з натуральних, перероблюваних матеріалів.

Таким чином, еко-готелі все більше цінуються широким колом цільових груп. Створити потужний готельний бренд сьогодні без екології може бути дуже важко.

Автор статті: Jorgen.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*