Кубок України. ФК «Галицька здоба» – ФК «Урожай-Сітка-Захід». Анонс

Анонс

21 січня у залі «Боско-Арена» відбудеться один із поєдинків другого попереднього раунду Кубка України. Зокрема, між собою зустрінуться львівська та чернівецька команди: «Галицька здоба» та «Урожай-Сітка-Захід».

Шлях у Кубку

Отже, у першому попередньому раунді, матчі якого відбулися ще минулого року обидві команди виступили по-різному.
Наша команда двічі доволі впевнено здолала свого суперника ужгородський колектив «УжНЕТ». Вдома «червоно-жовті» перемогли – 10:1, а в гостях були знову сильніші – 6:1.

Щодо «Урожаю-Сітки-Захід», то ця команда у першому раунді змогла пройти ще одну львівську команду «КІВС Енергію 2». У Львові «чорно-білі» розписали мирову – 1:1, а вже вдома на майданчику СК «Олімпія» здобули перемогу – 5:2.

Історія протистоянь

Жодного разу «Галицька здоба» та її майбутній суперник між собою не зустрічалися. Тож, суботнє протистояння стане прем’єрним у взаємовідносинах львівського та чернівецького колективів.

І ще декілька фактів

– для ФК «Галицька здоба» виступи в Кубку України є п’ятим в історії. А ось для «Урожаю-Сітки-Захід» другі;
– лише двічі «пекарі» зуміли проходити у цих змаганнях далі першого попереднього раунду. Вперше це відбулося у сезоні 2117-2018 років. Історія повторилася вже цього сезону;
– чернівецька команда ж з першого разу виступу в змаганнях за національний трофей пройшла два раунди. У сезоні 2021/2022 років команду Володимира Глібки зупинив харківський «Гепард». Тож, у майбутньому протистоянні буде й писатися історія, адже переможець у цій парі вперше зуміє пробитися у наступну стадії турніру;

Також читайте:   Всеукраїнський фінал АФЛУ: став відомий склад груп першого етапу

Насамкінець додамо, що старт суботнього протистояння заплановано на 13 годину.

Вболіваємо за «пекарів» разом!

До слова, у найближчий вікенд у рамках другого попереднього раунду окрім протистояння між ФК «Галицька здоба» та ФК «Урожай-Сітка-Захід» відбудуться також інші:

Група «Захід»
«Любарт» (Луцьк) – «Nice Guys» (Львів)

Група «Центр»
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Woodmall-Femida» (Хмельницький)
«Яско» (Вінниця) – «Авалон» (Бровари)

Група «Схід»
«Athletic Futsal» (Дніпро) – «Зп Груп» (Запоріжжя)
«Адвокат і Ко» (Кременчук) – «VITTORIA» (Харків)

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*