«Галицька здоба» – срібний призер «Silver Division» змагань АФЛУ - Блог про Львів

«Галицька здоба» – срібний призер «Silver Division» змагань АФЛУ

Галицька здоба перемагає

Вчора, 23 квітня, у залі «Боско-Арена» відбулися вирішальні поєдинки Всеукраїнських змагань Аматорської футзальної ліги.

Після того, як напередодні футзальний клуб «Галицька здоба» лише завдяки гіршій різниці забитих і пропущених голів не зумів пробитися у півфінал «Gold division» в останній ігровий день «пекарі» змагалися за перемогу в «Silver» дивізіоні.

Волею календаря, а згодом і сліпого жеребкування «червоно-жовтих» знову випала нагода помірятися силою з ФК «Славута». Нагадаємо, на стадії першого групового етапу майбутні суперники вже грали між собою й тоді все завершилося бойовою нічиєю – 1:1.

Новий матч і вже на 3-й хвилині суперник заробляє шестиметровий, який Денис Зеленкевич реалізувати так і не зумів. Чого не скажеш за Андрія Коваля та Василя Марухняка, які під кінець гри таки схилили шальки терезів на користь своєї команди – 2:0.

ФК «Галицька здоба» – ФК «Славута» – 2:0 (0:0)

ФК «Галицька здоба»: Марухняк, Асатрян, Дяк, Коваль, Піхлик, Стефанків, Тригубець, Федишин

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Визначилися усі півфіналісти змагань

ФК «Славута»: Антонюк, Баландах, Денисюк, Зеленкевич, Кашперук, Самойлюк, сіліщев, Федорчук

Голи: Коваль, 24, Марухняк, 24

Попередження: Баландюк, 24

У вирішальному ж поєдинку підопічні Сергія Тригубця схрестили зброю із «Автолокомотивом», який представляє місто Южноукраїнськ (Миколаївська область). На жаль, але в цій грі здобути позитивний результат наша команда так і не зуміла. Досить швидко команда Петра Форостяного повела в рахунку. А на початку другого тайму подвоїла. Попри величезні зусилля єдине що вдалося «червоно-жовтим» так це відквитати лише один гол. Влучний удар на свій рахунок записав Богдан Стефанків.

2:1 – поразка, яка дозволила «Галицькій здобі» стати срібним призером «Silver» дивізіону.

ФК «Галицька здоба» – ФК «Автолокомотив» – 1:2 (0:1)

ФК «Автолокомотив»: Максимчук, Карой, Андрєєв, Кравченко, Кузьо, Ляшок, Марченко, Недяк, Сапай, Удова

Голи: Стефанків, 17 – Андрєєв, 7, Кравченко, 14.

Автор статті: Прес-служба АФЛУ.