Монтаж опалювальної системи приватного будинку: час звернутися до професіоналів - Блог про Львів

Монтаж опалювальної системи приватного будинку: час звернутися до професіоналів

Монтаж опалювальної системи

Встановлення опалювальної системи на дачі чи в одному із будинків приватного сектору є доволі складною задачею. Її вибір відбувається на етапі проектування, коли є можливість прорахувати всі особливості та нюанси, а також бюджет та часові рамки. Чи можна здійснити монтаж опалювальної системи самостійно?

Звісно, та ця справа буде складною й довготривалою і, на певному етапі робіт все-таки доведеться скористатися послугами спеціаліста, тож куди краще та простіше звернутися до нього відразу. Компанія Економ Тепло – монтаж системи опалення ціна, на який не кусається.

Всі маніпуляції, що передбачені процесом встановлення елементів опалення, потребують професійного виконання, адже мова йде про складну інженерну систему. Саме від особливості їх взаємодії будуть залежати комфорт та безпека проживання в будинку. Зверніться до спеціалістів компанії Економ Тепло! Там ви можете обрати обладнання для опалення, водонагрівання та вентиляції, а також замовити послуги, що передбачають його доставку та встановлення. Економте свій час та гроші!

Як вибрати систему опалення для дачі чи будинку

Монтаж опалювальної системи – задача, що передбачає індивідуальний підхід. Не існує універсальних варіантів, адже пошуки обладнання відбуваються лише після повного розрахунку та вибору параметрів конструкцій і вузлів. Вибір локальної системи виявиться найбільш вдалим, бо ж в будь-який момент вона дозволить:

 • відрегулювати подачу теплоносія;
 • зменшити чи збільшити силу обігріву;
 • відключити від опалення частину будинку.

Щоб обігріти дім або дачу, власник може обрати одну чи дві, навіть три системи. Таким чином він отримає ефективний комплекс та можливість знайти швидке рішення в непередбачуваній ситуації, наприклад, за відсутності газу чи під час відключення електрики. Саме тому так вигідно комбінувати для опалення декілька систем.

Зверніть увагу на те, як сконструйована опалювальна система. Вона може передбачати побудову котельної, а може працювати і без неї. Обладнання спеціального приміщення зазвичай потребують наступні установки:

 • твердопаливна;
 • рідкопаливна;
 • газова;
 • електрична.

Ціль монтажу будь-якої з цих систем – забезпечення максимально ефективного обігрівання кімнат. Яке джерело енергії плануєте використовувати? З цим варто визначитись заздалегідь, щоб підібрати елементи опалення відповідно до виду палива (котел, труби тощо).

Якщо власник будинку планує зробити опалення без облаштування котельної, він може розглянути:

 • радіатори, що нагріваються від електроенергії;
 • електричні мати;
 • плівковий інфрачервоний обігрів;
 • електричні мати тощо.

Обрані елементи мають гармонічно доповнювати оформлення приміщення. Окрім цього, їх варто встановити так, щоб за потреби, майстер мав вільний доступ для ремонту чи обслуговування. Який вид опалення є для вас найбільш цікавим? На сайті компанії Економ Тепло споживач знайде обладнання для облаштування будь-якої із популярних систем, а послуги кваліфікованої бригади дозволять швидко здійснити її монтаж для забезпечення тепла і комфорту в оселі.

Автор статті: Jorgen.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*