Як правильно мити вікна

Як правильно мити вікна

Із наближенням Великодніх свят кожна порядна галицька господиня зобов’язана помити вікна навіть якщо на вулиці дощ, сніг чи війна. Інколи можна спостерігати небезпечно-комічні ситуації, коли господині стоять однією ногою на підвіконнику на висоті пташиного польоту, й обидвома руками пуцують вікна.

Як би там не було, справа миття вікон – вкрай відповідальна у нас на Галичині, тож якщо ви поки господиня не дуже досвідчена, але бажаєте бути дуже порядною господинею, ось вам мої поради, як правильно підготуватися та помити вікна перед Великоднем і не тільки.

  1. Підготуйте необхідний реманент: відро, м’яку губку, ракель і розчин для миття вікон. До речі, дуже добре миються вікна розчинені у теплій воді таблетки для посудомийки.
  2. Наповніть відро теплою водою, розчиніть у ньому миючий засіб. Занурте губку в розчин і відіжміть її, поки вона не стане вологою.
  3. Починайте миття із верхньої частини вікон, та круговими рухами рухайтеся вниз, використовуючи вологу губку, щоб витерти бруд і пил із поверхні вікна.
  4. Регулярно змивайте губку, щоб запобігти розповсюдженню бруду по шибках, замість того, щоб розмазувати бруд по вікнах.
  5. Використовуйте ракель, щоб видалити зайву воду з шибок, починаючи з верхньої частини й просуваючись до нижнього краю вікон. Щоб отримати найкращі результати, старайтеся ретельно притискати ракель до шибки і не пропустити жодного сантиметра шибки, інакше бажаної ідеальної чистоти не досягти.
  6. Використовуйте суху тканину або паперовий рушник, щоб витерти будь-які смуги або плями, які залишилися на склі, перш ніж вони висохнуть самостійно. Пізніше їх стане важче видалити.

Хай буде чисто у кожному домі!

P.S. Для миття вікон ще можна замовити клінінгову службу, але дуже порядні господині ніколи так не роблять 🙂

Автор статті: inna.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*