4 нестандартні ідеї, щоб використовувати камеру iPhone 15 - Блог про Львів

4 нестандартні ідеї, щоб використовувати камеру iPhone 15

iPhone 15

Яскраві та барвисті знімки з приголомшливою деталізацією, сімейні відео, як вирізки з голлівудського фільму – лінійка 2023 справді заслужено отримала тисячі захопливих відгуків. Камери iPhone 15 – вірні помічники у створенні динамічного контенту для соціальних мереж, але цим їх можливості не обмежуються. І огляд оригінальних варіантів застосування об’єктивів буде корисним власникам смартфона.

Наближення предметів на віддалі

Новий сенсор подарував двократний зум. Це корисна фішка, яка уможливлює зйомку на відстані без втрати якості. А власники iPhone 15 Pro Max взагалі можуть розглянути на знімках найдрібніші деталі за рахунок п’ятикратного оптичного зуму. Але це буде корисно не лише для фото, а й у повсякденному житті:

 • смартфон можна сміливо задіяти як бінокль, щоб побачити те, що вдалині або детально розглянути перехожих навіть із вікна;
 • легко прочитати дрібний шрифт на вивісках чи підписах об’єктів пам’яток;
 • камера перетвориться на збільшувальне скло, що виручить власників слабкого зору у супермаркеті щодо складу продуктів тощо.

А головне, смартфон завжди в кишені – і він завжди доступний, як і повний спектр його можливостей.

Доповнена реальність у картах

Одна з найкращих функцій для мандрівників, яка допоможе не заблукати під час довгих піших прогулянок незнайомим містом. Ідея розробників полягала в об’єднанні камери, датчиків та GPS у єдину зв’язку для комфортного пересування у незнайомих місцях.

Після вибору цієї опції користувачеві буде запропоновано можливість запустити камеру, щоб доповнити шлях відеорядом. І на дисплеї користувач бачитиме саме ту вулицю, якою йде в цей момент. Напрямок показують яскраві стрілки, і ймовірність неправильного вибору повороту на складних перехрестях мінімальна.

камери iPhone 15

Розпізнавання рукописного тексту

Не нова функція, але що залишилася непоміченою багатьма користувачами. Адже кілька простих дій здатні заощадити багато часу:

 • навести камеру на текст;
 • виконати перетворення на цифровий варіант;
 • редагувати або перекласти.

Це зручно при роботі з конспектами та іншими рукописними роботами — і не доведеться намагатися розібрати чужий почерк, витрачаючи довгий час на передрук.

Захопливі ігри з дітьми

Для реалізації цієї ідеї ідеальний iPhone 15 Pro Max, але й інші моделі лінійки 2023, представлені в каталозі Інтернет-магазину estore.ua, здатні продемонструвати вражаючі показники. Отже їх можна сміливо задіяти на дослідження навколишнього світу.

Що цікаво, ця ідея здатна захопити не лише малечу, а й підлітків. Потрібно лише запустити камеру та встановити максимально можливий зум, наблизити об’єктив до будь-якого предмета – і можна насолоджуватися розглядом найдрібніших деталей. Найбільш видовищні варіанти:

 • будь-які рослини, квіти, чагарники та дерева;
 • текстильні вироби, особливо в’язані, у яких можна побачити текстуру ниток;
 • продукти харчування.

Використовуючи Айфон як мікроскоп, можна розглянути все навколо, наближаючи будь-які деталі: ділянки шкіри, волосся, настінне та підлогове покриття і навіть домашніх тварин. Таке проведення часу буде дійсно захоплюючим як для дітей, так і дорослих.

Автор статті: inna.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

 1. Алина 14.06.2024 пише:

  чесно кажучи цих фішок я взагалі не чула і не бачила ніколи, це дивовижно, от я планую купити якраз айфон 15

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*