Історія одного кохання

Софія

Історія одного кохання…

Якось на одному з Львівських балів Скарбек побачить її – молоду і неймовірної краси Софію Яблоновську. В дуже скорому часі, він попросить її руки і невдовзі зіграють весілля. Вони одружились коли їй було 15 років, а йому — 35.

Подружжя не було щасливим, і вже через короткий час жили в сепарації. Скарбек і надалі жив яскаравим світським життям, а молоденька графиня Яблоновська повернулася до дому своїх батьків.

Граф

Тоді вона ще не знала, що прийде час і вона зустріне кохання всього свого життя, воно увірветься в її життя сильним вітром, що забере її спокій.

Також читайте:   Тут зародився рух "Шістдесятників": Працівники "Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки" відвідали музей-майстерню Теодозії Бриж

Граф2

Почуття Зофії Яблоновської і Александра Фредра були настільки правдивими і чистими, що навіть сам Станіслав Скарбек шукав причину і можливості уневажнити отриманий свій зі Софією шлюб, що серед тих кіл і в тому часі було майже неможливим.

Довгих 11 років вони шукали причини і нагоди для офіційного розлучення і таки знайшли. Подружжя Фредра і Яблоновської переїздить до робового маєтку Фредрів у Бенькову Вишню, де і народиться вона…

Софія з Фредрів Шептицька…..

Автор статті: Olena Bilous.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*