MacBook не включається: шляхи вирішення та можливі причини - Блог про Львів

MacBook не включається: шляхи вирішення та можливі причини

MacBook не включається

Ви коли-небудь стикалися з ситуацією, коли ваш MacBook Air не вмикається? Це може бути досить неприємно, особливо коли ви маєте важливі завдання. У цій статті ми розглянемо можливі причини, які можуть призвести до проблеми з включенням MacBook Air. Якщо рішення проблеми не знайдено – можна перейти за посиланням і обрати новий https://www.ctrs.com.ua/ru/noutbuki-i-ultrabuki/brand-apple/seriya_macbook-air-m2/. Також надаєамо кілька загальних порад щодо усунення несправностей.

Можливі причини невдалого включення MacBook Air

Перш за все, давайте розглянемо деякі з найпоширеніших причин, через які ваш MacBook Air може не вмикатися:

 1. Апаратні або кабельні з’єднання. Переконайтеся, що кабель живлення правильно підключений до вашого MacBook. Також перевірте, чи працює розетка, і спробуйте інший адаптер живлення.
 2. Зовнішні пристрої. Відключіть всі зовнішні пристрої та аксесуари, щоб виключити можливість впливу сторонніх програм на роботу дисплея.
 3. Параметри дисплея. Перевірте, чи не вимкнено яскравість дисплея. Натисніть клавіші F1 та F2, щоб знову включити яскравість.
 4. Оновлення або збій операційної системи. Переконайтеся, що ваша операційна система оновлена до останньої версії.
 5. Проблеми з живленням. Перевірте стан батареї та живлення.

MacBook

Як вирішити проблему з включенням MacBook Air (загальні методи)

Після визначення можливої причини перевірте, чи реагує ваш MacBook Pro на кнопку живлення. Якщо екран залишається чорним, спробуйте наступне:

 • Перевірте кабельні з’єднання. Переконайтеся, що кабель живлення правильно підключений до Mac. Спробуйте інший адаптер живлення.
 • Перевірте настройки дисплея. Натисніть клавішу F1 та F2, щоб включити яскравість дисплея.
  Відсоединіть всі підключені кабелі. Відключіть всі зовнішні пристрої та аксесуари, щоб виключити можливість впливу сторонніх програм на роботу дисплея.

 • Скиньте параметри SMC. Це може допомогти вирішити проблему з живленням. Вимкніть MacBook Pro, натисніть і утримуйте одночасно клавіші Shift, Control, Option та кнопку живлення протягом 10 секунд, а потім включіть його знову.
 • Перевірте батарею. Якщо у вас є MacBook Pro з вбудованою батареєю, спробуйте відключити її від живлення та підключити знову.

  Якщо жоден із цих методів не допоміг, рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісного центру Apple або зв’язатися з технічною підтримкою. Не забудьте також перевірити оновлення операційної системи та зберегти свої дані перед відправкою MacBook Pro на ремонт.

  Для придбання нового ноутбука Apple Air, відвідайте це посилання: https://www.ctrs.com.ua/.

  Автор статті: Jorgen. • Також раджу прочитати:

  Написати коментар

  Ваш email не публікуватиметься.


  *