Розкрутка сайтів на Tilda: що потрібно врахувати? - Блог про Львів

Розкрутка сайтів на Tilda: що потрібно врахувати?

Розкрутка сайтів

Зазвичай, коли говорять про “розкрутку” сайту, йдеться про застосування різних методів маркетингу та технологій, спрямованих на підвищення його популярності та залучення більшої кількості відвідувачів. Такі методи можуть включати оптимізацію контенту сайту для пошукових систем (SEO), проведення рекламних кампаній в Інтернеті, участь у соціальних мережах, співробітництво з партнерами, контекстну рекламу та інші подібні прийоми.

Основна мета розкрутки сайту полягає в тому, щоб збільшити кількість відвідувачів, покращити впізнаваність бренду та збільшити конверсію, тобто перетворити відвідувачів на покупців.

Основні переваги Tilda для розкручування сайтів

Tilda – це онлайн-платформа для створення красивих, сучасних та функціональних сайтів без необхідності знань у програмуванні та дизайні. Головні переваги платформи:

 • Простота використання.
 • Великий вибір готових блоків та шаблонів.
 • Мобільна адаптивність: всі шаблони та блоки Tilda повністю адаптовані до мобільних пристроїв.
 • Інтеграція із сервісами: Tilda дозволяє легко інтегрувати сайт із такими сервісами, як Google Analytics, MailChimp та іншими.
 • Висока продуктивність: майданчики, створені на Tilda, мають високу продуктивність завдяки оптимізованому коду та використанню сучасних технологій.
 • Безпека: Tilda забезпечує безпеку вашої сторінки за допомогою SSL-шифрування, захисту від DDOS-атак та регулярного бекапу даних.

В цілому, Tilda може бути гарним вибором завдяки всім перевагам використання.

Просування сайту на Tilda

Розкрутка на Tilda – це важливий етап у створенні успішного онлайн-проекту. Вона включає комплекс заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності і поліпшення репутації майданчика для пошукових систем.

По-перше, необхідно визначити цільову аудиторію та продумати стратегію просування, яка буде орієнтована на її потреби та інтереси. Крім того, варто приділити увагу оптимізації контенту, який має бути унікальним, інформативним та орієнтованим на ключові запити.

Однак оптимізація контенту не обмежується лише наповненням сторінок ключовими словами. Слід також врахувати якість зовнішніх посилань та профіль у цілому. Крім того, варто проводити аналіз конкурентів, щоб виявити їх сильні та слабкі сторони та використати це у своїх інтересах.

Зрештою, необхідно не забувати про соціальні мережі та інші онлайн-канали, які можуть допомогти залучити більше трафіку на сайт. Варто підтримувати активну комунікацію з аудиторією, публікувати цікавий контент та використовувати рекламні можливості соціальних мереж.

В цілому, розкрутка сайтів на Tilda вимагає системного та комплексного підходу, який враховуватиме всі аспекти оптимізації та просування сайту. Для досягнення бажаного результату просування краще звертатися до фахівців компанії SeoUA.

З чим можна зіткнутися під час просування на Tilda

Розробка SEO-стратегії на платформі Tilda має свої особливості, які потрібно враховувати під час роботи над проектом. Нижче наведено обмеження, які необхідно враховувати при просуванні проекту на даній онлайн-платформі:

 • створення багатосторінкових сайтів;
 • на вставку коду;
 • на SEO;
 • на кастомізацію дизайну;
 • зберігання файлів;
 • на можливість встановлення сторонніх плагінів.

Хоча перелік обмежень не дуже великий, деякі проекти можуть бути значущими.

Для великих компаній, таких як інтернет-магазини з великим асортиментом, високотехнологічні стартапи та нестандартні сервіси, ця платформа може виявитися недостатньою для задоволення їх потреб. Однак, для деяких власників малого бізнесу функціонал більш ніж достатній.

Автор статті: Jorgen.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

 1. Сергій 15.11.2023 пише:

  Як на мене, якщо бажаєте дійсно якісно зробити просування вашого сайту, то я б рекомендував звернутися до чудової агенції, яка може просунути навіть айті компанію https://octopus.co.ua/seo-for-it/ В них працюють справжні професіонали, які зроблять все дуже швидко та якісно

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*