Як знайти надійного постачальника взуття для оптових закупівель - Блог про Львів

Як знайти надійного постачальника взуття для оптових закупівель

взуття

Для власників магазинів або інтернет-магазинів, що спеціалізуються на продажу взуття, дуже важливо знайти надійного та вигідного постачальника товару. Адже саме від якості і асортименту взуття, яке ви купуєте оптом, залежить задоволеність покупців і прибутковість бізнесу. Отже, розглянемо, як знайти оптимального постачальника взуття для оптових закупівель та на що звернути увагу при виборі.

Пошук потенціальних постачальників

Перше, з чого слід почати, – це пошук всіх потенційних варіантів де можна придбати взуття оптом або хоча б подивитися товар. Джерела для цього:

  1. Інтернет. Знайдіть сайти виробників взуття або оптових постачальників у вашому регіоні. Перегляньте їхній асортимент і ціни.
  2. Відгуки. Відшукайте відгуки про роботу з тим чи іншим постачальником. Можна скористатися як спеціалізованими сайтами з відгуками, так і питати рекомендацій у колег по бізнесу.
  3. Виставки. Відвідайте взуттєві виставки у вашому місті. Там можна особисто поспілкуватися з постачальниками, оцінити зразки продукції, уточнити умови.

Таким чином можна скласти список з 5-10 потенційних постачальників взуття для оптових закупівель.

Критерії вибору

Ви повинні обрати найкращого постачальника, щоб ваші клієнти поверналися до вас, особливо якщо це дитяче взуття оптом, адже батьки найвибагливіші. Тому орієнтуйтесь на такі критерії:

  • Асортимент. Постачальник має пропонувати широкий асортимент взуття різних видів, моделей, розмірів. Це дозволить формувати оптимальний товарний набір під ваших покупців.
  • Якість і ціни. Зверніть увагу на якість матеріалів, зовнішній вигляд взуття, останні тренди і дизайн. Порівняйте ціни кількох постачальників на аналогічний асортимент. Це допоможе знайти оптимальне співвідношення ціни і якості.
  • Умови співпраці. Дізнайтеся про мінімальну суму замовлення, можливість повернення та заміни бракованої партії, оплату і доставку. Оберіть найзручніші та вигідніші для вас умови.
  • Репутація. Зверніться до інших покупців або пошукайте відгуки про надійність і чесність потенційного постачальника — своєчасні поставки, дотримання умов, вирішення проблем. Це дозволить уникнути непорозумінь у подальшій співпраці.

Тестове замовлення

Коли список потенційних постачальників звужено до 2-3 найкращих, зробіть тестове замовлення в кожного з них. Замовте кілька моделей взуття на невелику суму. Оцініть терміни поставки, упаковку, комплектність, якість отриманої партії. Порівняйте досвід співпраці і оберіть найкращого для вас.

Довготривале співробітництво

Коли оптимальний постачальник взуття для оптових закупівель обраний, ви можете виходити на довготривалу та взаємовигідну співпрацю. Регулярно інформуйте його про попит на різні групи взуття, потребу в оновленні асортименту. У разі проблем — оперативно повідомляйте і шукайте конструктивне вирішення. Тривала співпраця з надійним постачальником — запорука успішного бізнесу з продажу взуття.

Отже, дотримуючись цих порад, ви зможете знайти оптимального постачальника взуття для свого магазину чи інтернет-магазину. А це значно спростить оптові закупівлі, дозволить мати широкий асортимент і формувати привабливі торгові пропозиції.

Автор статті: Jorgen.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*