Надійні платформи для обміну криптовалют - Блог про Львів

Надійні платформи для обміну криптовалют

Надійні платформи для обміну криптовалют

Коли інвестори починають вивчати світ цифрових активів, одним із перших кроків стає вибір криптовалютної платформи для обміну. Хоча існують різні методи обміну криптовалют, саме обмінники пропонують порівняно простий спосіб перетворити готівку на монети та токени.

На ринку представлено безліч криптообмінників, і деякі з них мають більш багатий досвід, ніж інші. Порівнюючи різні платформи, інвестори можуть враховувати комісії, асортименти криптовалют, розширені можливості торгівлі та рівень обслуговування клієнтів. Однак також слід враховувати певні ризики. Саме тому ми підготували для вас список криптообмінників, які відповідають основним критеріям пошуку, якими керуються більшість користувачів.

Огляд найбільш відомих криптовалютних обмінників

Сьогодні, коли цифрові активи стали важливою частиною світового фінансового ландшафту, вибір криптовалютних платформ для обміну став ключовим моментом при старті на цьому ринки. Стрімкий розвиток ринку криптовалют призвело до появи безлічі платформ, кожна з яких бореться за увагу та довіру користувачів. Однак на тлі цього зростаючого розмаїття пошук найбільш надійних ліцензованих платформ стає основним завданням для тих, хто є активним гравцем на ринку цифрових валют. Розгляньмо найпопулярніші платформи для обміну, які підходять як новачкам, так і експертам в сфері криптовалют.

Changeit

Changeit – це криптовалютний обмінний сервіс, створений українськими фахівцями, який почав свою роботу у 2018 році. Обмінник постійно удосконалюється, щоб забезпечити користувачам найкращий рівень обслуговування. Основний акцент робиться на обмін національної валюти, пропонуючи найпривабливіший курс в гривні. Комісія складає всього 4%, без додаткових витрат.

Розробники спростили процес обміну криптовалюти до максимуму – всього 4 кроки для покупки або продажу. Для зручності користувачів доступний мобільний додаток, який дозволяє здійснювати обмін через смартфон чи планшет. Процес обміну автоматизований і займає не більше 20 хвилин. Особисті та платіжні дані користувачів захищені, анонімність і конфіденційність гарантовані.

Dvizh

Dvizh.com надає автоматичний онлайн-сервіс обміну криптовалют. Вже сотні задоволених клієнтів оцінили всі його переваги. Крім обміну, платформа також надає послуги переказу готівки як всередині України, так і за її межами.

Цей сервіс обміну криптовалют повністю автоматизований та працює 24/7, що дозволяє швидко обробляти заявки. Dvizh.com використовує сучасні методи шифрування та захисту даних, забезпечуючи конфіденційність та безпеку всіх операцій. Також сервіс пропонує індивідуальні умови для великих угод, а також конкурентні курси на стандартні обміни.

Coin24

Coin24 – це обмінник офлайн-формату. Тут можна вносити кошти або отримувати їх як онлайн, так і готівкою у фізичних точках обміну. Сервіс присутній у 33 містах України та 7 містах Польщі. На веб-сайті доступно обмін 46 криптовалют. Серед них є біткоїн, ефір та лайткоїн, а також менш відомі, але перспективні валюти, такі як ChainLink, Polkadot та інші.

Коін 24 має дворівневу партнерську програму, яка передбачає отримання 5% від прибутку сервісу за операції рефералів та 1% за операції тих, хто був запрошений рефералами. При активному використанні сервісу кешбек може зрости до 20%. Розмір винагороди залежить від обсягу операцій на сайті.

Основні переваги Coin24:

 1. Цілодобова робота, що дозволяє обмінювати гроші навіть уночі.
 2. Можливість проведення операцій готівкою.
 3. Вигідні обмінні курси.
 4. Наявність відділень у різних містах України.
 5. Партнерська та бонусна програми.
 6. Можливість обміну популярних криптовалют.

Finprostir

FinProstir – це зручний сервіс для обміну криптовалют, доступний як офлайн, так і онлайн. Офіс розташований у центрі Києва, де можна проводити операції з готівкою. Однією з основних переваг цього обмінника є те, що обмін виконується під час особистої зустрічі. Переказ монет здійснюється безпосередньо під час зустрічі з менеджером. Серед переваг цього сервісу можна відзначити:

 1. Професійна технічна підтримка.
 2. Обмінник працює з будь-якими сумами, від дрібних до великих.
 3. Надаються вигідні комісії.
 4. Міжнародні перекази та видача готівки доступні у великих містах України та по всьому світу.

100btc

Сайт обмінного пункту 100btc.kiev.ua здійснює обмін різних криптовалют, таких як Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin, на готівку або через Приват24. Щоб придбати біткоїн та іншу криптовалюту в Україні, достатньо виконати наступні кроки:

 1. Заповніть заявку на сайті.
 2. При оплаті через Приват24 переведіть гривні на рахунок обмінника.
 3. Вкажіть свій біткоїн-гаманець і, якщо потрібно, домовтеся про зустріч для отримання готівки.

Сервіс пропонує різноманітні методи купівлі біткоїнів та інших криптовалют: за готівку в офісі, карткою або онлайн. Цей обмінний пункт пропонує зручні способи купівлі та обміну криптовалют, щоб кожен міг вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Безпека: захист особистих даних та активів користувачів

Для того, щоб користувачі були впевнені у безпеці своєї криптовалюти на торгових платформах, необхідно приділити увагу заходам щодо запобігання порушенням безпеки та безпечним методам управління обліковими записами. Ми проаналізували історію кожної платформи із забезпечення збереження коштів та інформації користувачів, а також перевірили, чи пропонують вони страхування на випадок втрати грошей через помилку платформи.

На ринку існує безліч підозрілих криптовалютних обмінників із сумнівними методами роботи та недотриманням нормативних вимог. Щоб не помилитись та обрати дійсно надійну платформу, вона має відповідати таким критеріям:

 1. Застосування надійних заходів безпеки, таких як двофакторна автентифікація (2FA).
 2. Надання гаманців із холодним зберіганням.
 3. Використання протоколів шифрування.

Це убереже вас від можливого шахрайства, юридичних проблем та значних штрафів для компаній.

Комісії та способи оплати

Для криптообмінників основним джерелом прибутку є комісія за обмін. Комісія фактично є платою за послуги та, як правило, становить певний відсоток від суми операції. Наприклад, якщо обмінник встановлює комісію 1% при покупці біткоїна за $1000, то ви отримаєте його за $990, а $10 – це комісія за оплату послуги.

Але деякі сервіси пропонують більш високі комісії або мають приховані платежі. То ж перед користуванням криптообмінником рекомендується порівняти комісії та ціни на криптовалюту з іншими обмінниками. Якщо інформацію про це важко знайти на сайті, це може свідчити про те, що сервіс приховує вартість своїх послуг, і ймовірно, її рівень вищий, ніж ринковий.

Окремо також варто звернути увагу на способи оплати, які доступні клієнтам. Це також має вплив на вибір криптоплатформи. Порівняйте доступні методи оплати та оберіть той варіант, який вам найбільше підходить.

Автор статті: Jorgen.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*